reklama

AirPods Pro 2 poskytnou bezztrátový zvuk a nabíjecí pouzdro s reproduktory

AirPods Pro 2 poskytnou bezztrátový zvuk a nabíjecí pouzdro s reproduktory
2022-01-03T13:30:23+01:00
• 3. 1. 2022

Zdroj: MacRumors

Minulý rok jsme se dočkali pouze aktualizované základní řady AirPods. Apple si tak AirPods Pro 2 nechává pro letošek. Bylo jen otázkou času, než se na internetu začnou objevovat podrobnosti o připravované generaci. Analytik Ming-Chi Kuo ve své zprávě popisuje některé klíčové funkce sluchátek.

AirPods Pro 2

AirPods Pro 2 bude podle prognĂłz opÄ›t velmi populárnĂ­. KromÄ› silnĂ© poptávky ale oÄŤekávejme takĂ© novĂ© funkce, vÄŤetnÄ› ALAC (podpora pro Apple Lossless) audio a nabĂ­jecĂ­ho pouzdra, kterĂ© bude schopno spustit zvuk – pro zvĂ˝raznÄ›nĂ­ lokality. JednoznaÄŤnÄ› bude nabĂ­jecĂ­ pouzdro schopno spustit zvuk pĹ™es aplikaci Find My, kde uĹľivatel bude moci aktivovat umĂ­stÄ›nĂ­ sluchátek. Pokud tedy ztrácĂ­te ÄŤasto vÄ›ci, tohle pro vás bude velmi uĹľiteÄŤnĂ©. Pouzdro by tedy mÄ›lo obsahovat otvory pro reproduktor. 

AirPods Pro 2

Zdroj: MacRumors

Všechny současné produkty AirPods nepodporují bezztrátový zvuk. Je to proto, že sluchátka přehrávají zvuk skrze Bluetooth, kde je omezení kodeku AAC. Vyšší kvalita souboru Apple Lossless Audio Codec ale umožní streamování hudby přímo do AirPods, čímž by se obešla technologie Bluetooth a tím byl umožněn bezztrátový poslech. Ale je také dost možné, že Apple použije další alternativní řešení. 

Sluchátka druhé generace by se měla dočkat také nového designu a uvedena na trh mají být ve čtvrtém čtvrtletí letošního roku. 

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim