Lenovo Legion bude raritou, půjde o herní tablet

Lenovo Legion bude raritou, půjde o herní tablet
2021-12-08T15:00:40+02:00
• 8. 12. 2021

Zdroj: FoneArena

Na trhu najdeme ledacos a málokteré produkty jsou spíše raritou. Máme tu mobilní telefony, herní mobilní telefony, klasické telefony, velké tablety, malé tablety a podobně. Do kategorie „rarita“ patří zejména herní tablety, kterých jsme mohli za poslední roky vidět jak šafránu. Skutečně, herní tablety se na trhu dlouhou dobu neobjevily. Proto nás překvapilo, že se do těchto vod hodlá pustit Lenovo. 

Lenovo Legion

Herní tablet od Lenovo by byl součástí řady Legion. Na čínské sociální síti se objevily dvě fotografie zachycující údajný tablet Lenovo Legion. Pravděpodobně nabídne 8palcový displej, což je na dnešní poměry opravdu malá velikost. Zajímavé je, že tablet by neměl obsahovat žádná hardwarová tlačítka, zapomeňte tedy na přítomnost joysticku a podobně. 

Lenovo Legion Lenovo Legion

Zdroj: GSMArena

Dovedu si tedy představit, že si k tabletu uživatel bude muset dokoupit příslušenství, aby hraní poskytlo alespoň nějaký zajímavý „user experience“. Možná jsem ale příliš skeptický. Obecně o specifikacích víme málo, ale očekává se, že displej poskytne vysokou obnovovací frekvenci a špičkový procesor od Snapdragonu. 

Zdroj: gsmarena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat