reklama

Zveme vás na live stream. Mobil Pohotovost zítra nabídne Galaxy Watch4 se speciální slevou + soutěže a dárky sponzorovaný článek

Zveme vás na live stream. Mobil Pohotovost zítra nabídne Galaxy Watch4 se speciální slevou + soutěže a dárky [sponzorovaný článek]
2021-12-09T13:49:14+02:00
• 8. 12. 2021

Soutěže, dárky a exkluzivní nabídka. To všechno si můžete užít během speciálního live streamu o Galaxy Watch4, který proběhne už zítra 9. 12. od 18:30 na Facebooku Mobil Pohotovosti. V rámci přenosu se budete moct zapojit do několika soutěží o skvělá bezdrátová sluchátka Galaxy Buds2, mít možnost pořídit Galaxy Watch4 opravdu výhodně a pro prvních 50 zákazníků je připraven speciální dárek.

V roli moderátora se můžete těšit na Vojtu Dalekoreje, kterého můžete dobře znát z YouTube kanálu WRTECH, kde se věnuje nejnovějším technologiím, gadgetům a nejrůznějším vychytávkám. O Galaxy Watch 4 ví takřka vše a v průběhu streamu vám o hodinkách řekne několik zajímavostí, které jste určitě nevěděli, a ukáže vám, jak je on sám používá.

Vojta Dalekorej Samsung Galaxy Watch4 1400x920x

Proč se vyplatí live stream sledovat?

V průběhu živého vysílání odstartuje vánoční akce právě na hodinky Samsung Galaxy Watch4 a Watch4 Classic, které budete moc u Mobil Pohotovosti pořídit se se zvýhodněním až 5 000 Kč. Na prvních 50 zákazníků čeká speciální dárek v podobě duální bezdrátové nabíječky Samsung. A navíc se ještě můžete těšit na celkem 4 soutěže o sluchátka Galaxy Buds2, z nichž jedna probíhá už nyní před streamem, tak se nezapomeňte teď hned zaregistrovat na Facebooku Mobil Pohotovosti. Další soutěže se uskuteční během a po streamu.

Kdy a kde? + soutěž

Živý stream se speciální akční nabídkou, dárkem a soutěžemi se koná na facebookové stránce Mobil Pohotovosti již tento čtvrtek 9. 12. od 18:30. Připojte se k události kliknutím na tento odkaz. Ze všech, kteří zaklikli „Zúčastním se“ nebo „Zajímá mě to“ bude hned na začátku live streamu vylosován jeden výherce sluchátek Galaxy Buds2.

1600 xxx samsung wr watch 1600x996x

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat