reklama

Instagram přináší funkci Take a Break, chystá i možnost smazat starou historii

Instagram přináší funkci Take a Break, chystá i možnost smazat starou historii
2021-12-10T16:42:07+01:00
• 11. 12. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

Není žádným tajemstvím, že Instagram rád experimentuje s novými funkcemi. Snaží se tím docílit lepší a bezpečnější platformy, alespoň takto své experimenty služba prezentuje. Teď spouští už dříve oznámení funkci Take a Break pro trhy USA, Velká Británie, Kanada a Austrálie. 

Instagram experimentuje

Když uživatel bude v aplikaci trávit více času, než je zdrávo, aplikace ho požádá, aby si dal pauzu a do budoucna si nastavil další připomenutí. Takové upozornění budou dostávat zejména dospívající uživatelé. Dokonce se jim zobrazí také tipy podporované odborníky, které jim pomohou relaxovat. 

Instagram

Zdroj: Dotekomanie.cz

V březnu pak spustí Instagram nástroje pro rodiče a opatrovníky, kteří budou dostávat podrobná data o tom, jak a kolik času tráví jejich děti na platformě. Jedna z experimentálních funkcí, které Instagram rovněž testuje, se bude hodit dospívajícím a mladým dospělým, kteří chtějí odstranit svou aktivitu v aplikaci z doby, kdy byli mnohem mladší. Umožní uživatelům hromadně mazat fotografie a videa, která zveřejnili, a také všechny jejich lajky a komentáře. Funkce bude dostupná už v lednu.

logo-app Instagram Developer Zdarma iOS logo-app Instagram Instagram Zdarma ANDROID

Zdroj: engadget.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim