Realme Watch T1 představeny, nabídnou AMOLED displej i měření kyslíku v krvi

Realme Watch T1 představeny, nabídnou AMOLED displej i měření kyslíku v krvi
2021-10-21T11:30:26+02:00
• 21. 10. 2021

Zdroj: Realme

Společnost Realme je stále relativně nováčkem na trhu s mobilními telefony, nicméně rozhodně nelení a její portfolio se poměrně rychle plní zajímavými modely. Kromě mobilních telefonů jsme se mohli dočkat i několika modelů chytrých hodinek. Jeden takový jsme pro vás i otestovali. Nyní na trh přichází zajímavý model chytrých hodinek v podobě Realme Watch T1.

Realme Watch S Pro – základ, který nezklame

Realme Watch T1 cenově dostupné chytré hodinky

Hodinky byly právě uvedeny v Číně a přicházejí s moderním designem, kulatým ciferníkem a několika barevnými variantami. Hodinky se rozhodně mohou pochlubit zajímavými technickými parametry. Mezi ty patří 1,3 palcový AMOLED displej s rozlišením 416 x 416 pixelů a podporou funkce Always On. Výrobce nabídne celkem 50 předvybraných ciferníků. Hodinky dále přinášejí celkem 110 sportovních režimů, které lze hodinkami sledovat. Nechybí podpora přehrávání hudby a sledování zdraví.

realme Watch T1 1024x595 1024x595x

Zdroj: Realme

Realme Watch T1 podporují rychlé nabíjení, díky čemuž hodinky z vybitého stavu na 90 % kapacity baterie nabijeme za pouhých 35 minut. Baterie dostala kapacitu 228 mAh, která zajistí provoz až sedm dní. Nechybí ani vodotěsnost, a to až do 5 ATM, dále pak GPS, GLONASS a Galileo pro určování přesné polohy. Pokud jde o sledování zdraví, tak si hodinky poradí jak s měřením srdečního tep na zápěstí, tak i s měřením hladiny kyslíku v krvi. Hodinky nebyly ochuzeny ani o integraci NFC.

Realme Watch T1 přicházejí v tuto chvíli na čínský trh, a to za zaváděcí cenu 93 dolarů (přibližně 2 000 Kč) s tím, že konečná cena je stanovena na 110 dolarů (přibližně 2 400 Kč). To zdali budou hodinky dostupné pro evropský trh není v tuto chvíli jasné.

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat