reklama

Svět mobilních aplikací a jejich vývoje odhalí Mobile Internet Forum 2021

Svět mobilních aplikací a jejich vývoje odhalí Mobile Internet Forum 2021
2021-09-08T13:30:47+02:00
• 8. 9. 2021

Konference ukáže jak vyvíjet a zadávat mobilní aplikace, proč testovat a přidávat jednotlivé moduly postupně, know-how inovativních aplikací či chytrou komunikaci měst s občany.

Mobilní aplikace dnes dokáží skoro všechno. Usnadnit nákupy, nahradit hlášení místního rozhlasu, ale taky zachránit život. V době covidové nám mobily pomohly zůstat v kontaktu i bez kontaktu. Ale co teď?​ ​Vracíme se do starých kolejí, nebo se naše chování změnilo? Co lidé​ vlastně chtějí mít ve svém telefonu?

Na 14. ročníku konference Mobile Internet Forum 2021 vás i tentokrát čekají aktuální data, nejnovější trendy i veleúspěšné projekty ze světa mobilního internetu. Její konference je nabitý, čekají vás tato témata:

 • Zkušenosti z vývoje a implementace mobilních aplikací
 • Zadávánívýroby mobilních aplikací interně i externě
 • Co s sebou vlastně nese vývoj licencovaného softwaru
 • Nová generace mobilní analytikya její nástroje
 • Pohled legislativyna práci s daty
 • Know – how inovativních aplikací: Digital Green Passport, aplikace Záchranka
 • Chytrá komunikaceměst – Můj rozhlas a platforma Bolt
 • Trh mobilních operátorůa jejich úloha v mobilním ekosystému
 • Mobilní návštěvnosta objem mobilní inzerce
 • Osobní asistent pro nakupování Moje Makrood AppElis
 • Audio platformyna vyžádání, podcasty

A potkáte se například s těmito odborníky:

Jak zadávat a následně vyvíjet mobilní aplikace

Zadávání a následné vyvíjení mobilních aplikací je komplexní problematika a vyžaduje zkušenosti a znalosti, které mnohdy zadavatel nemá. Dominik Veselý z Ackee na příkladech z praxe vysvětlí, jak zadávat mobilní aplikace ať už interně nebo externě a představí aktuální trendy v jejich vývoji, třeba kdy vyvíjet nativně nebo jaké nástroje používat.

Nová generace mobilní analytiky a vizualizace dat

Jiří Viták ze společnosti Digitální architekti představí mobilní analytiku nové generace, její marketingové využití a vizualizaci dat. Zaměří se také základní fungování nástrojů jako Firebase, Google Analytics 4 či Smartlook, které výrazně usnadňují práci s daty.

Bez kontinuálního vývoje, výzkumů a testů se neobejdete

Důležitost kontinuálního vývoje, výzkumů a testů vám na příkladu aplikace pro mobilní bankovnictví předvede Ondřej Straka z eMan a Lída Hašková z ČSOB. Ta vsadila na pevný základ, na nějž se dle reakcí klientů budou následně modulově nasazovat nové funkce.

Data a právní změny v roce 2021 – držíte krok?

Jak to vypadá s novou evropskou úpravou digitálních dat (ePrivacy)? Zaznamenali jste, že se změnila praxe ohledně cookies a že se letos Úřad zaměřil na obchodní sdělení, posílané prostřednictvím operátorů? Na zpracování dat optikou práva se zaměří advokátka Petra Dolejšová.

2021 09 02 MIF mailing 560x10961630586587331 560x1096x

Chytrá komunikace měst

Mnoho měst pochopilo, že informace ze samosprávy musí přijít za lidmi, nikoliv naopak. To, jak funguje komunikace pomocí aplikace Mobilní rozhlas, a následné vyhodnocování kampaní a využití kontaktů, bude zajisté inspirací i pro komerční využití. Od Romana Sysla uslyšíte, jak mohou data z mobilních aplikací pomáhat zlepšovat proměnu města, veřejné služby nebo dokonce infrastrukturu pomocí platformy Bolt.

A to zdaleka není všechno! Přijďte si pro​ pořádnou dávku mobilní inspirace. Zavítejte 23. září 2021 na konferenci Mobile Internet Forum a ponořte se do světa mobilních aplikací a mobilního internetu. Kompletní program naleznete na stránkách TUESDAY.cz, kde se můžete i zaregistrovat.

Generálním partnerem konference je společnost eMan, mediálními partnery akce jsou Dotekomanie.cz, Cnews.cz, SMARTmania.czMobilenet.cz, Jablíčkář.cz a Letem světem Applem, produktovým partnerem EasyEvent. Organizátorem jsou server Lupa.cz a TUESDAY Business Network, produkci zajišťuje Internet Info.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Redaktor si nevyplnil profil

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat