reklama

iPad mini 6: unikla údajná hliníková konstrukce

iPad mini 6: unikla údajná hliníková konstrukce
2021-08-20T19:30:07+01:00
• 20. 8. 2021

Zdroj: GSMArena

Finální hliníková konstrukce iPad mini 6 se údajně objevila na internetu, a to díky leakeru Davidu Kowalskému, který vlastní twitterový účet xleaks7. 

iPad mini 6

Údajně byly zachyceny hliníkové šasi iPadu mini 6, což naznačuje, že se po šesti letech dočkáme slušného faceliftu. Na přiložených fotkách můžete vidět užší, jednotné lunety a hranaté rohy. Dokonce by i displej měl být celý plochý. Přední fotoaparát pak bude umístěn v horním rámečku. 

iPad mini 6 iPad mini 6 template shows uniform bezels without Home button and larger rear camera 940x528x

Zdroj: PhoneArena

Na přední straně ale nebude žádné domovské tlačítko, což už jsme letos jednou viděli, a to u iPadu Air, jehož Touch ID bylo integrováno do tlačítka napájení – totéž se stane i u iPadu mini 6. Zajímavé ale je, že bychom se přeci jen nemuseli dočkat technologie mini-LED, přičemž displej bude údajně mezi 8,3 a 9 palců. 

Zadní strana zařízení bude připomínat iPad Air. Tablet si také zachová systém s jednou zadní kamerou, ovšem nabídnout může větší objektiv. Fotografie zachycují v horní části tlačítka napájení a hlasitosti, mělo by se ale jednat o výrobní vadu. Nový iPad mini bude také pravděpodobně vybaven magnetickým inteligentním konektorem a může přijít s USB-C. 

Srdcem tabletu bude procesor A15, který bude mimo jiné pohánět řadu iPhone 13. V prodeji mají být tři barvy – černá, stříbrná a zlatá. 

Zdroj: phonearena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat