reklama

iPad mini 6: unikla údajná hliníková konstrukce

iPad mini 6: unikla údajná hliníková konstrukce
2021-08-20T19:30:07+01:00
• 20. 8. 2021

Zdroj: GSMArena

Finální hliníková konstrukce iPad mini 6 se údajně objevila na internetu, a to díky leakeru Davidu Kowalskému, který vlastní twitterový účet xleaks7. 

iPad mini 6

Údajně byly zachyceny hliníkové šasi iPadu mini 6, což naznačuje, že se po šesti letech dočkáme slušného faceliftu. Na přiložených fotkách můžete vidět užší, jednotné lunety a hranaté rohy. Dokonce by i displej měl být celý plochý. Přední fotoaparát pak bude umístěn v horním rámečku. 

iPad mini 6 iPad mini 6 template shows uniform bezels without Home button and larger rear camera 940x528x

Zdroj: PhoneArena

Na přední straně ale nebude žádné domovské tlačítko, což už jsme letos jednou viděli, a to u iPadu Air, jehož Touch ID bylo integrováno do tlačítka napájení – totéž se stane i u iPadu mini 6. Zajímavé ale je, že bychom se přeci jen nemuseli dočkat technologie mini-LED, přičemž displej bude údajně mezi 8,3 a 9 palců. 

Zadní strana zařízení bude připomínat iPad Air. Tablet si také zachová systém s jednou zadní kamerou, ovšem nabídnout může větší objektiv. Fotografie zachycují v horní části tlačítka napájení a hlasitosti, mělo by se ale jednat o výrobní vadu. Nový iPad mini bude také pravděpodobně vybaven magnetickým inteligentním konektorem a může přijít s USB-C. 

Srdcem tabletu bude procesor A15, který bude mimo jiné pohánět řadu iPhone 13. V prodeji mají být tři barvy – černá, stříbrná a zlatá. 

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim