reklama

Google One zřejmě brzy bude obsahovat i předplatné Play Pass

Google One zřejmě brzy bude obsahovat i předplatné Play Pass
2021-08-10T09:30:36+02:00
• 10. 8. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

Služby Google One v současné době slouží pro správu předplatného pro diskové uložiště Google Disk a služby Google Fotky. Podle získaných informací by nově měl obsahovat i správu předplatného Play Pass.

Google One a Play Pass v jednom?

Informace se podařilo získat z poslední aktualizace balíčku APK Insight. V kódu se podařilo rozšifrovat informace o možném propojení Play Pass se službou Google One. V nejnovější aktualizaci Google One verze 1.109, která vyšla v obchodě Google Play, byly zjištěny indicie, že v rámci sloučení by mohli uživatelé získat slevu na předplatné Play Pass. Zatím není známo, jak významná sleva by to měla být. Již nyní je možné Play Pass vyzkoušet v rámci zkušebního období.

play pass corner puzzle 218x294x

Zdroj: 9to5google

Služba Play Pass v současné době přináší přístup ke stovkám her a aplikací, které jsou k dispozici bez reklam a dodatečných nákupů v aplikaci. Stejně jako u Google One, bude možné i předplatné Play Pass sdílet s dalšími členy rodiny. V současné době je Play Pass k dispozici za měsíční cenu 139 Kč resp. za roční cenu 849 Kč.

Zdroj: 9to5google.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat