reklama

Získat Super Follow na Twitteru nebude jednoduché

Získat Super Follow na Twitteru nebude jednoduché
2021-06-06T18:46:00+01:00
• 7. 6. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

Twitter se konečně pochlubil svou placenou verzí, ale nebude to jediná zásadní novinka tohoto roku od této sociální sítě. Například víme, že se na Twitteru objeví Super Follow, tedy status pro účet, který bude moci vydělávat na základě příspěvků od sledujících. Nyní se dozvídáme přibližně parametry pro získání této možnosti.

Twitter zavede Super Followery a Komunity

Super Follow a podmínky

Funkce Super Follow má konkurovat platformám jako Patreon. Tedy sledující si budou moci připlatit za bonusový obsah konkrétních účtů, které navíc budou moci zveřejňovat obsah jen pro ně. Půjde tedy hlavně o bonusový placený obsah. Ten bude přístupný za měsíční platbu, kterou si bude moci nastavit Super Follow účet.

Díky Jane Manchun Wong, která prozkoumala zdrojový kód aplikace Twitter, se dozvídáme, jaké jsou podmínky pro získání této možnosti zveřejňování bonusového obsahu pro platící. Abyste mohli vůbec požádat o Super Follow účet, tak budete muset mít minimálně 10 000 sledujících a musíte zveřejnit minimálně 25 tweetů za posledních třicet dnů. Poslední podmínkou je, aby vám bylo aspoň 18 let.

Screen Shot 2021 02 25 at 11121 PM0 920x613x

Přibližná podoba funkce Super Follow; Zdroj: Twitter

Při vyplňování přihlášky navíc budete muset uvést kategorie obsahu, kde se nachází i obsah pro dospělé, takže Super Follow bude skutečně pro každý typ účtu. Přihláška se také ptá na další platformy, které používáte. Je zde uveden Facebook, Patreon, Substack, Twitch, Youtube a dokonce OnlyFans.

Přihláška obsahuje další položky k vyplnění, ale i po jejím odeslání nemusíte dostat status Super Follow. Twitter si stanovuje 10 dnů na vyřízení. Nyní je otázkou, kdy bude celý proces registrace k dispozici. Očekáváme, že proces získání této nové funkcionality nepřinese velké množství účtů typu Super Follow.

Zdroj: twitter.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim