reklama

Seznamte se s inovativním výrobcem chytrý zubních kartáčků Oclean! sponzorovaný článek

Seznamte se s inovativním výrobcem chytrý zubních kartáčků Oclean! [sponzorovaný článek]
2021-06-08T12:17:19+01:00
• 7. 6. 2021

Přestože trh elektrickými zubními kartáčky již dlouho před dlouhou dobou do inteligentní éry, komplexní pohled na přední značky pod monopolem průmyslu elektrických zubních kartáčků jako celek nebyl průlomem v technologických inovacích. V posledních letech se nová značka Oclean stala v oboru elektrických zubních kartáčků nováčkem díky neustálé technologické inovaci mezi prvními tábory.

Pokud jde o technologické inovace, Oclean zvolil velmi obtížnou cestu: zcela se vyhnul patentové technologii elektrických zubních kartáčků, které jsou exkluzivní pro přední značky v tomto odvětví, a rozhodl se zahájit výzkum a vývoj od nuly, akumulace více než 120 patentů v oblasti elektrických zubních kartáčků a počet nových patentů je první v tomto odvětví na světě. V čele odvětví je několik technických inovací, například bezkartáčový motor s magnetickou levitací, 8zónová monitorovací technologie pro nevidomé, ultrazvuková technologie aktivního potlačení hluku atd. Kromě technologických inovací přikládá Oclean větší důležitost srážení technologií, technologických inovací implementaci uživatelské zkušenosti.

Hlavní výhody kartáčků Oclean

Čisticí síla – ve srovnání s tradičními zubními kartáčky je čisticí schopnost hlavní výhodou elektrických zubních kartáčků. Mnoho elektrických zubních kartáčků však jde do podivného kruhu, pokud jde o čištění, které sledují silnější čisticí schopnosti, ale zanedbávají pohodlí čištění a ochranu dásní a skloviny. Na rozdíl od těchto značek používá Oclean magnetický levitační střídavý motor s maximální rychlostí 42 000 ot / min a točivým momentem hlavy kartáče 220 gf.cm. Kartáčová hlava také používá hedvábné diamantové štětiny s dvojitým hrotem DuPont s rychlostí zaokrouhlování a hustotou vloček, které daleko převyšují hustotu jiných značek ve stejném odvětví, což zajišťuje čisticí sílu, zdravé dásně a zubní sklovinu.

Technologie slepého sledování – technologie je navržena tak, aby monitorovala situaci čištění zubů uživatele, aby uživatelé mohli snadno porozumět procesu čištění a včas upravit své návyky čištění zubů. Většina produktů na trhu se však spoléhá na aplikaci pro mobilní telefony pro technologii sledování slepých zón, uživatelé musí otevřít aplikaci pro mobilní telefony, aby mohli sledovat situaci při čištění zubů, což bývá často velice otravné a daleko od očekávání spotřebitelů. V reakci na tuto situaci společnost Oclean navrhla inovativní řešení – zubní kartáček nezávislý na aplikaci pro monitorování slepé oblasti.

Společnost Oclean přidává do zubního kartáčku šestiosý gyroskop, který využívá fúzní algoritmy, algoritmy držení těla a statistické metody, takže zubní kartáček může samostatně sbírat a analyzovat obrovská data ústní dutiny, zatímco výsledky monitorování zobrazuje barevný dotykový LCD displej. Tímto způsobem mohou uživatelé rychle pochopit situaci čištění a provádět cílené úpravy bez otevření aplikace, která se používá pro dlouhodobé sledování dat, a aplikace poskytne uživatelům odpovídající doporučení čištění po výpočtu a analýze podrobných dat.

Přizpůsobení programu skrze aplikaci – v současné době je běžný výběr režimu inteligentního elektrického zubního kartáčku relativně jednoduchý, obvykle pouze v několika režimech přepínání nebo konkrétně k nákupu funkční hlavice kartáčku, nelze cílit na čištění ústní dutiny uživatele, neúčinnou prevenci orálních onemocnění. V reakci na tuto situaci tým Oclean najal několik profesionálních zubních lékařů jako technických poradců pro integraci vědy a technologie ústní dutiny a vytvořil více než 20 programů profesionálního čištění dostupných v aplikaci, které lze přizpůsobit podle stravovacích návyků uživatele a ústních podmínkách, a také podporovat uživatele k přizpůsobení programu podle jejich vlastních onemocnění ústní dutiny. Tím se zlepší účinnost čištění zubů uživatele a účinně se předchází onemocněním úst.

 

app 1200x700x

Tichá technologie – hluk elektrického zubního kartáčku a struktura zubního kartáčku má hodně společného s provozem motoru, mechanickým vedením, a strukturou těla, díky čemuž jsou vibrace hlavy kartáče mnohem zřetelnější. To vše díky exkluzivnímu výzkumu a vývoji značky Oclean zabývajícím se technologií čistého zvuku s ultrazvukovým aktivním potlačením hluku. Tato technologie využívá k pohonu motoru vysokofrekvenční signál nad 20 000 Hz s algoritmem potlačení šumu k potlačení harmonické dutiny zvukové vlny generované provozem motoru, aby bylo dosaženo ultra tichého provozu. Podle laboratorního testu Oclean může tato technologie vydat zvuk elektrického zubního kartáčku pouze na 45 dB. 1 metr od elektrického zubního kartáčku lidé neslyší zvuk práce zubního kartáčku. Díky této technologii již nebudou uživatelé při čištění zubů naštvaní hlukem a nebudou se muset obávat, že při jejím používání budou rušit své blízké.

oclear2 1200x700x

 

Operační systém + LCD obrazovka – Ostatní inteligentní electric zubní kartáčky na trhu jsou pouze jednoduchou kombinací funkcí, která ještě není dokonalou inteligencí. Produkty Oclean používají operační systém OS, což je ekvivalentní elektrickému zubnímu kartáčku k doplnění vlastního mozku, který je vybaven zubním kartáčkem pro výpočet, analýzu a schopnost okamžité zpětné vazby. Oclean také do hloubky kombinuje operační systém OS a barevnou dotykovou obrazovku, přičemž obrazovka, uživatel a zubní kartáček mohou tvořit uzavřenou smyčku úplného toku informací, což spotřebitelům umožňuje snadné použití a více inteligentních interakcí.

touchsrceen 1200x700x

 

Životnost baterie – většina dnešních chytrých zubních kartáčků má stále velmi obdobné problémy – dlouhá doba nabíjení a zároveň velice slabá výdrž baterie na jedno nabití. Oclean rozumí poptávce uživatele po vysoké  efektivitě nabíjení elektrického zubního kartáčku. Namísto běžného nabíjení skrze proprietální konektor společnost Oclean do sbých zubních kartáčků integrovala standart pro bezdrátové nabíjení, Qi, který nejen že razantně zvyšuje konfort nabíjení, ale také snižuje dobu nabíjení na pouhé 3,5 hodiny. Díky certifikaci Qi lze kartáčky dobíjet také například skrze odpovídající smartphone. Výdrž se tak pohybuje okolo 35 dní běžného používání, což je daleko za veškerou konkurencí.

oclear1 1200x700x

 

Všechny výše zmíněné výhody splňuje také nejnovější chytrý zubní kartáček Oclean X Pro Elite. Nechybí zde rovněž podpora Qi nabíjení, excelentní výdrž či nejnovější verze operačního systému pro co nejkomfortnější uživatelský zážitek. Chytrý zubní kartáček Oclean X Pro Elite můžete zakoupit za 64,99 dolarů, při využití slevového kódu DOTEKOMANIE1 ale zaplatíte jen 58,99 dolarů. Kupujte ZDE.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat