reklama

Twitter se naučil sdílet příspěvky přímo do Stories na Instagramu

Twitter se naučil sdílet příspěvky přímo do Stories na Instagramu
2021-06-23T11:34:33+02:00
• 23. 6. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

Twitter byla poměrně jednoduchá a přímočará služba, ale v poslední době lze pozorovat značný vývoj, například u zaváděných placených služeb. Jednou z nich je zpoplatněná verze Twitter Blue. Postupně se objevují další drobné modifikace a funkce. Další novinkou je možnost sdílení na Instagram.

Twitter nově umožní v příspěvcích zrušit zmínění jiných uživatelů

Přímo do Stories

Twitter nějakou dobu pracoval na funkci pro sdílení příspěvků přímo do Stories na Instagramu, přičemž je nutná spolupráce i druhé strany. Díky tomu už uživatelé nemusí udělat snímek obrazovky a ten pak sdílet. Díky toto integraci navíc bude k dispozici i možnost otevření tweetu z aplikace Instagram.

E4gqnIlWUAgQ3yw 1024x1024x E4gqnO0WYAUja5s 1024x1024x

Zdroj: Twitter

Jak to již bývá, novinka má i omezení. Tento způsob sdílení je v tuto chvíli k dispozici jen v aplikaci pro iOS. Bohužel jsme se nedozvěděli, kdy bude tato novinka k dispozici i pro Android. Můžeme jen odhadovat, že si uživatelé konkurenční platformy počkají i několik měsíců, než bude funkce dostupná.

Mezitím Twitter pomalinku spouští možnost placených Spaces a možnost registrací Super Follow. Do konce roku můžeme očekávat nasazení většího množství služeb do více krajin, ale jestli se dočkáme i v Česku ještě letos, není jisté. Otázkou je, jestli se zde najde dostatek obsahu a hlavně zájemců o placené služby na této sociální síti.

Zdroj: thenextweb.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim