Skvělý a kompaktní dron S68 se slevou 68 % – nepromeškejte tuhle báječnou nabídku sponzorovaný článek

Skvělý a kompaktní dron S68 se slevou 68 % – nepromeškejte tuhle báječnou nabídku [sponzorovaný článek]
2021-06-28T09:18:23+02:00
• 28. 6. 2021

Pokud jste fandové do létání a chtěli jste si někdy pořídit například svůj vlastní dron, pak pro vás máme skvělou nabídku, jak nastartovat kariéru pilota dronu. Model S68 je dostupnou variantou pro začátečníky.

Skvělý dron nejen pro začátečníky s 68% slevou

Ve spolupráci s internetovým obchodem Cafago.com vám přinášíme vždy zajímavé a cenově výhodné nabídky. Tentokrát jsme si pro vás připravili kompaktní, dobře vybavený a v neposlední řadě také odolný model dronu S68. Je vhodný také pro začátečníky, kteří se s dronem teprve učí létat a nechtějí si hned na začátek kupovat drahý model.

dron S68 1 958x524x

S68 je vybaven všemi důležitými funkcemi, které by měl správný dron mít. Kromě standardních letových vlastností zde naleznete funkci vzletu a přistání na jedním tlačítkem. Manévr tak dron provede zcela sám. Dron je možné ovládat dokonce i tehdy, jeli mimo dosah a zorné pole. Samozřejmostí je pak nastavení a udržení konstantní rychlosti a výšky což opět usnadní ovládání nejen začátečníkům.

dron S68 2 992x858x

V těle dronu je zabudovaná 650mAh baterie, která by dle specifikací výrobce měla zaručit délku letu až 15 minut. Doba nabíjení by pak měla trvat zhruba 40 minut. Rozměry dronu jsou 185 x 140 x 55 mm a jeho váha činí pouhých 262 gramů. Dron umí dosáhnout maximální rychlosti 10 km/h .

dron S68 3 942x787x

Pokud vás tento kompaktní dravec zaujal, pak neváhejte a využijte skvělé nabídky si dron pořídit se slevou 68 % pouze v internetovém obchodě Cafago.com za cenu zhruba 703 Kč. Nabídka je omezená časově i počtem kusů. Samozřejmostí je doprava až k vám domů zdarma.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat