Oppo vstupuje na český trh

Oppo vstupuje na český trh
2021-06-17T17:20:42+02:00
• 17. 6. 2021

Zdroj: Oppo

Společnost Oppo se může pochlubit značným portfoliem smartphonů a dalších zařízení. V tomto týdnu jsme se navíc dočkali oznámení, že OnePlus se stává subznačkou firmy Oppo. Dnes zde máme další novinku. Oppo začíná oficiálně působit na českém trhu.

OnePlus přechází pod křídla společnosti Oppo

Oppo v Česku

Evidentně je Česká republika dostatečně významným trhem, aby k nám vstoupil jeden z největších výrobců smartphonů na světě. Nejedná se ale o absolutní novinku. Tento krok jsme očekávali již od května minulého roku, kdy Oppo oznámilo vstup na evropský trh ve spolupráci s mobilním operátorem Vodafone. Česká republika se měla dočkat později, jen jsme nečekali, že to bude trvat více než jeden rok.

Společnost OPPO byla založena v roce 2004 a velmi rychle si získala silnou pozici na trhu. V současné době je OPPO jedním z největších výrobců smartphonů na světě. Meziročně firma pak roste o desítky procent, a to i v této době, kdy se růst konkurenčních společností často naopak zpomaluje. K více než 40 zemím na 5 kontinentech s oficiálním zastoupením značky OPPO se nyní připojí i Česká republika.

Oficiální zastoupení společnosti Oppo nám také potvrdilo, že v horizontu několika týdnů zamíří na náš trh smartphony z řady Reno. Konkrétně se má jednat o sérii Reno5. Je ale otázkou, který model to bude. K dispozici je jich hned několik. Nabízí se tak OPPO Reno5 Z, OPPO Reno5 5G a Reno5 Pro 5G. Případně se může jednat o nějakou další novinku. Ve své podstatě se jedná o mobily střední třídy. Později bychom se mohli dočkat dalších zařízení, možná i top modelů.

OPPO Reno 5 Pro 800x800x

Zdroj: Oppo

Zdroj: Tisková zpráva

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat