reklama

Aplikace Clipt z dílny OnePlus vám umožní sdílet soubory a odkazy napříč zařízeními

Aplikace Clipt z dílny OnePlus vám umožní sdílet soubory a odkazy napříč zařízeními
2021-05-11T11:30:20+02:00
• 11. 5. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

Alikace Clipt je novým produktem experimentálního softwarového týmu OnePlus OneLab. Aplikace přináší možnost sdílet soubory a odkazy napříč zařízeními, jako jsou mobilní telefony, tablety a počítače.

OnePlus Clipt je nová služba pro sdílení souborů a odkazů

Nejedná se v podstatě o nic převratného. Podobné funkce zde již nabízí mnoho služeb. Mezi nejznámější patří například PushBullet. Aplikace jako schránku pro dočasné uložení souborů používá složku vytvořenu v úložišti Google Disk. Aplikace umožní z této složky načíst 10 posledních souborů a odkazů. Podle vývojářů má aplikace přístup pouze do této složky. Ostatní složky a soubory jsou pro aplikaci nepřístupné. Data jsou navíc šifrovaná, takže Google nevidí, co je mezi zařízeními sdíleno.

V současné době aplikace funguje s mírnými porodními problémy, nicméně to se jistě velmi brzy změní a všechny chyby budou brzy odstraněny. Kromě mobilní aplikace je k dispozici i rozšíření pro prohlížeč Chrome, díky kterému bude možné sdílet obsah z počítače.

Pokud jste uživateli zařízení Apple, musíte si zatím na dostupnost pro iOS ještě chvíli počkat. Aplikace je prozatím ve fázi vývoje. Pokud chcete vyzkoušet alternativu, existuje mnoho aplikací, které tuto funkcionalitu nabízejí. Mezi nejznámější patří například aplikace AirMore.

Zdroj: thenextweb.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat