reklama

Youtube testuje funkci známou ze SoundCloud

Youtube testuje funkci známou ze SoundCloud
2021-04-30T08:00:59+01:00
• 30. 4. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

Youtube nějakou dobu testoval možnost pevného nastavení kvality videí při přehrávání. V tuto chvíli byste měli mít novinku k dispozici, přičemž k aktivaci dochází vzdáleně přes servery. Společnost oznámila testování nové funkce, která se dotkne komentářů.

Youtube zavádí pevné nastavení kvality [aktualizováno]

Youtube a komentáře

Youtube oznámil novou experimentální funkci, která nabídne nový typ zobrazení komentářů. V tuto chvíli se nabízí filtrace podle dvou možností. Kromě chronologického setřídění je k dispozici také upřednostnění nejzajímavějších. Nově si Youtube pohrává se zobrazováním podle času, kdy byl komentář vložen u daného videa.

Screenshot 20210430 040643 1080x2340x Screenshot 20210430 040636 1080x2340x

Zdroj: Dotekomanie.cz

Novinka by se dala přirovnat k chatu při živém vysílání, které se zobrazují právě podle času ve videu. Podobný systém komentování se ale nabízí také u platformy SoundCloud. Ve výsledku byste mohli sledovat video a zároveň by docházelo k postupnému zobrazování komentářů dle času ve videu.

Youtube si pohrává s funkcionalitou u velmi malého množství uživatelů. Aby toho nebylo málo, tak navíc jsou tyto nové komentáře dostupné jen u některých videí. Může tedy trvat delší dobu, než dojde k nějakému většímu rozšíření, pokud tedy vůbec.

Zdroje: androidpolice.com, thenextweb.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim