Seznam Premium je nová česká placená služba

Seznam Premium je nová česká placená služba
2021-02-09T14:11:59+02:00
• 9. 2. 2021

Zdroj: Seznam.cz

2

Jak už název napovídá, tak služba Seznam Premium spadá pod Seznam.cz. Jedná se o novou placenou službu pro uživatele. Zřejmě se jedná o pilotní projekt a možná se dočkáme následně rozšíření o další funkce a možnosti.

Seznam Premium

Společnost Seznam.cz se rozhodla nabídnout placenou službu uživatelům, která ale nebude limitovat konzumaci obsahu. Seznam Premium tak trochu napodobuje jiné podobné služby, zejména pak připomíná Youtube Premium. Za roční poplatek budete mít k dispozici video obsah bez reklam. Cena byla stanovena na 339 Kč ročně, což vychází na 29 Kč měsíčně.

„Existuje skupina uživatelů internetu, kterou obtěžuje nebo rozptyluje videoreklama. A přesně na ně míří náš nový produkt Seznam Premium. Za méně než 29 Kč měsíčně totiž budou moci sledovat videa na všech našich službách bez reklamních spotů. Služba bude dostupná na všech typech zařízení, tedy jak na stolních počítačích, tabletech, tak na mobilních telefonech a chytrých televizorech, které podporují Seznam.cz přihlášení. Zároveň je potřeba zdůraznit, že náš vlastní obsah budeme lidem pořád nabízet zadarmo. Na tom se nic nemění,“ vysvětluje Igor Kalaš, ředitel Business Developmentu Seznam.cz.

Sice jde vidět mírná podobnost se zmíněnou konkurenční službou, ale v tomto případě nejsou součástí bonusové funkce. Kromě obsahu bez reklam ze služeb a stránek Seznam.cz, Televizeseznam.cz, Seznam Zprávy, Novinky.cz, Super.cz a Sport.cz dostane předplatitel také odznáček koruny ke své profilové fotografii.

Screenshot 43 843x475x

Zdroj: Seznam.cz

Služba jako taková je určena pro všechny uživatele, přičemž minimální věk je stanoven na 15 let. Zatím neexistují funkce pro rodinu nebo možnosti převedení.

Seznam Premium považujeme spíše za pilotní projekt a očekáváme, že později by se mohl rozšířit o další funkce a možnosti. Případně na to společnost půjde postupně a příště se dočkáme za poplatek odstranění kompletně reklamy z webů společnosti Seznam.cz.

Zdroj: tisková zpráva

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Roman Praslička

9. 2. 2021, 16:14

Někomu asi udělá radost nicméně nepovažuji seznam za portál který bych si chtěl předplacet. Ale v porovnání s jinýma portalama (ivcera) to je fajn cena

Jaroslav Krejcik

9. 2. 2021, 14:50

Strčte si to do zádele

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat