reklama

Chystá se HTC Desire 21 Pro, nabídne 5G

Chystá se HTC Desire 21 Pro, nabídne 5G
2021-01-11T20:42:33+02:00
• 12. 1. 2021

Zdroj: Steemit.com

HTC jednoznačně patří mezi legendární značky, ale sláva již dávno pominula. Již nepatří mezi nejaktivnější výrobce mobilů na trhu a je spíše výjimečné, když se dočkáme nějaké novinky. Sice zde bylo několik levných mobilů, ale mezi ty zajímavější možná patří HTC U20 5G a HTC Desire 20 Pro. Druhý jmenovaný se dočká nástupce.

HTC zaznamenalo 1% nárůst výnosů

HTC Desire 21 Pro

V tuto chvíli máme velmi málo informací k dispozici, přičemž se objevila jen trojice snímků. Díky ní se ale i tak dozvídáme několik informací. V první řadě na zádech bude opět čtveřice foťáků, přičemž hlavní nabídne 48MPx senzor. Odhadujeme, že se bude jednat o stejnou sestavu jako u loňského modelu.

Přední strana má jinak umístěný otvor pro foťák a odhadujeme, že se bude jednat o IPS panel s Full HD rozlišení. HTC Desire 21 Pro by měl nabídnout podporu sítí páté generace, takže se nabízí několik možností v případě procesoru. HTC by mohlo zvolit Snapdragon 690 nebo levnější novinku Snapdragon 480.

HTC Desire 21 Pro 5G live shots 2 750x1000x HTC Desire 21 Pro 5G live shots 1 750x1000x HTC Desire 21 Pro 5G live shots 3 750x1000x

Na bližší informace si budeme muset počkat, ale vzhledem k existenci těchto fotografií může být představení velmi blízko. Snad tento rok HTC konečně vynaloží více úsilí a bude se snažit vrátit mezi výrobce.

Zdroj: gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat