reklama

Xiaomi Mi Watch Lite přichází s 1,4palcovým displejem a GPS modulem

Xiaomi Mi Watch Lite přichází s 1,4palcovým displejem a GPS modulem
2020-12-11T11:30:59+02:00
• 11. 12. 2020

Zdroj: FoneArena

Společnost Xiaomi minulý měsíc představila (pod značkou Redmi) zbrusu nové hodinky Redmi Watch. Pro globální trh si nyní připravila novinku v podobě Xiaomi Mi Watch Lite. Ty přichází s podobným designem a téměř identickými specifikacemi jako hodinky Redmi Watch. 

Xiaomi Mi Watch Lite nabízí řadu funkcí

Novinka v podobÄ› Xiaomi Mi Watch Lite nabĂ­zĂ­ 1,4palcovĂ˝ LCD displej s rozlišenĂ­m 320 x 320 pixelĹŻ a jemnostĂ­ 323 PPI. ZobrazovacĂ­ panel nabĂ­zĂ­ takĂ© jas 350 nitĹŻ a 60% barevnĂ˝ gamut NTSC. Hodinky jsou vybaveny 24hodinovĂ˝m monitorovánĂ­m srdeÄŤnĂ­ho tepu, a dokonce jsou vodÄ›odolnĂ© aĹľ do 50 metrĹŻ (certifikace 5ATM). Dále zde máme vestavÄ›nĂ© GPS, Bluetooth 5.0 nebo tĹ™eba 11 sportovnĂ­ch reĹľimĹŻ – venkovnĂ­ bÄ›h, běžeckĂ˝ pás, venkovnĂ­ cyklistika, plavánĂ­ na volnĂ© vodÄ›, volnĂ˝ zpĹŻsob, plavánĂ­ v bazĂ©nu, kriket, trekking, bÄ›h na trase, chĹŻze a jĂ­zda na kole. 

Xiaomi Mi Watch Lite

Zdroj: FoneArena

Xiaomi nezapomnělo zakomponovat ani monitorování spánku a dýchání. Samozřejmě tu máme podporu oznámení z telefonu nebo třeba možnost ovládat vzdáleně hudbu. Hodinky na jedno nabití vydrží 9 dní při běžném používání, a to díky 230mAh baterii. Naopak s aktivním GPS modulem se dostanete na 10hodinovou výdrž. 

Mi Watch Lite budou v prodeji ve variantách Black, Ivory a Navy blue. Cena by se měla pohybovat kolem 46 dolarů, tj. cca 1 000 Kč bez DPH. 

Zdroj: fonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim