reklama

Honor má příští rok vyrobit více telefonů než Huawei

Honor má příští rok vyrobit více telefonů než Huawei
2020-12-24T19:30:22+02:00
• 24. 12. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

Výrobce Huawei letos oznámil, že prodá značku Honor nové čínské firmě. Díky tomu se pravděpodobně Honor může zatím vyhnout sankcím ze strany USA, a tedy bude mít asi možnost používat Google služby či hardware bez potřebné licence ze strany USA. Nicméně nic jisté zatím není, nové informace ale přináší zajímavou zprávu.

Oficiálně: Huawei prodává Honor čínské firmě

Honor chce vyrobit více než 100 milionů telefonů v roce 2021

Podle nejnovějších informací chce příští rok vyrobit samostatný Honor více než 100 milionů telefonů, což je zhruba o 40 % více, než zvládá nyní. Celkově to má být v roce 2021 více, než plánuje vyrobit Huawei, který očekává zhruba 60 milionů telefonů.

Honor logo 1200x630x

Zdroj: HiHonor.com

Qualcomm již údajně jedná s Honorem o dodávkách procesorů stejně jako MediaTek. Skoro s jistotou lze také říci, že v nových Honor telefonech již nebudou Kirin procesory od Huawei. Ostatně ty ani nemá Huawei dnes kde vyrábět, továrny TSMC a SMIC již nemají potřebnou licenci pro tuto firmu.

Nakonec se tak nabízí otázka, aby na černou listinu USA nepřibyl také nový Honor.

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim