reklama

Google Fotky lze nově synchronizovat s Apple Fotkami

Google Fotky lze nově synchronizovat s Apple Fotkami
2020-12-10T15:00:58+01:00
• 10. 12. 2020

Zdroj: AndroidPolice

1

Google Fotky jsou opravdu velmi populární službou, a to nejen na operačním systému Android. Kvůli některým omezením, která existují v systémech od Applu, se musí uživatelé více spoléhat na nativní Apple Fotky. Možná ale bude teď dobrá příležitost přejít na Google platformu, protože jeho Fotky získaly schopnost synchronizovat oblíbené fotografie s Apple Fotky. 

Google Fotky podporují Apple Fotky

Chcete-li začít synchronizovat své účty, po otevření Google Fotky klepněte na svou profilovou fotku (vpravo nahoře) a přejděte do nastavení. Zde najdete novou nabídku Apple Fotky, která vám umožní povolit funkci synchronizace oblíbených položek. 

Google Fotky Google Fotky

Zdroj: AndroidPolice

Po aktivaci se fotografie, které se vám líbí v Apple Fotky, začnou označovat ve Fotkách Google a postup je stejný i naopak. Jak vidíte, aplikace se synchronizuje téměř okamžitě. Pokud tedy patříte mezi iOS uživatele, ale preferujete více Google služby, doporučujeme vám novou funkci vyzkoušet. 

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Kamil Stanek

11. 12. 2020, 10:20

To je přece hovadina na Google teď jakkoli prechazet, když už teď je jasné že Google fotky konci 1.6.2021 s free verzi prostoru.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim