reklama

Google Fit dostává nové možnosti a mírnou změnu vzhledu

Google Fit dostává nové možnosti a mírnou změnu vzhledu
2020-11-17T19:30:19+01:00
• 17. 11. 2020

Zdroj: Google

Aplikace a služba Google Fit dostala větší aktualizaci již před nějakou dobou, přičemž v minulém roce se Google rozhodl ukončit webovou verzi. Máme zde tedy jen aplikace pro Android a iOS. Google ale nezapomněl na tuto službu a dnes jsme se dočkali nové aktualizace, která přidává nové funkce a také zobrazení.

Přehlednější Google Fit?

Aktuální podoba aplikace Google Fit je tak trochu strohá. Nemusíte se bát, že by došlo k nějaké výrazné změně. Google se spíše vrací k přehlednějšímu zobrazení, které bylo dostupné ještě před změnou na Material Design. Nově na hlavní obrazovce budete mít dostupné nejrůznější karty shrnující vaše výsledky a naměřené hodnoty. Dokonce zde je přehled nastavení režimu spánku, takže dochází k většímu propojení se smartphonem a jeho nastavením.

ezgif 2 d26dfaa76cff 300x600x

Zdroj: Google

Kromě toho jde vidět, že Google zapracoval na zobrazování dat kolem naměřených hodnot v rámci spánku. Bohužel zde není zatím přímá podpora a budete potřebovat pro sledování spánku aplikaci či službu třetí strany. Další novinkou je možnost sdílení výsledků na sociální sítě.

První náznak vlivu Googlu na Fitbit poodhalen

Několik změn se také odehraje i pro chytré hodinky s Wear OS. Na ně co nevidět ostatně zamíří nová aktualizace obsahující nejen designové změny. Můžeme se například těšit na novou kartu kolem dechového cvičení, případně na vylepšené spouštění cvičení.

ezgif 2 bf4d89a5c87c 486x400x

Zdroj: Google

Zdroje: blog.google, androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim