reklama

Telegram 7.2 přináší zajímavé vychytávky

Telegram 7.2 přináší zajímavé vychytávky
2020-10-31T18:00:13+02:00
• 31. 10. 2020

Zdroj: Telegram

Jednou z největších letošních novinek komunikační platformy Telegram je rozhodně podpora pro video hovory. Vývojáři se ale poměrně činí a s každou iterací aplikace se dočkáme několika nových funkcí nebo modifikací. Telegram 7.2 není výjimkou, byť tato verze se nese v duchu svátky mrtvých.

Telegram získává lepší filtry a Batman mód

Nejen nové animace

Kromě nových emoji a nálepek jsme se dočkali v této verzi rozšíření možnosti připnutí příspěvku v konverzaci. Původně jste mohli takto upevnit jen jednu zprávu, ale nově jich můžete takto zvýraznit rovnou několik, přičemž přes tlačítko na pravé straně se dostane na kompletní přehled připnutých příspěvků.

Screenshot 37 518x273x

Zdroj: Telegram

Došlo na vylepšení sdílení své polohy s konkrétní osobou nebo osobami. Lze nastavit, aby vás aplikace upozornila, pokud budete blízko k sobě. Kromě toho ikony v aplikaci také nově ukazují, kterým směrem jdete, takže potkání bude o hodně snažší.

Screenshot 38 610x367x

Zdroj: Telegram

Poslední výraznější novinkou je možnost vytvářet seznam písniček. Stačí najednou poslat několik audio souborů a automaticky se z nich vytvoří playlist. Samozřejmě je otázkou, jestli něco takového je využitelné v dnešní době streamovacích služeb. Kromě toho aplikace dostala nové a vyladěnější animace. Také se zapracovalo na statistikách v rámci kanálů.

651c923864a7c92ab2 1125x1104x

Zdroj: Telegram

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim