reklama

Twitter vylepší soukromé zprávy jednou novinkou

Twitter vylepší soukromé zprávy jednou novinkou
2020-09-24T19:28:45+01:00
• 25. 9. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

1

Možná si ještě pamatujete dobu, kdy Twitter nabízel maximálně 140 znaků na jeden příspěvek. Aby tato sociální síť udržela krok s konkurencí, došlo ke změnám a přidání funkcí. Poslední takovou novinkou je možnost zasílání audio tweetů, ale tato funkce není ještě k dispozici pro větší počet uživatelů. Nyní se chystá další podobná novinka.

Audio vzkazy

Nedávno jsme se dočkali zpřístupnění Zpráv skrze widget na webu, aby komunikace byla o něco jednodušší. Právě v této oblasti se chystá další novinka. Soukromě zprávy začnou podporovat audio nahrávky. V podstatě se jedná o stejnou funkci, jaká je k dispozici u Messengeru od Facebooku a v rámci další podobných komunikačních služeb.

iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAABaMAAAszCAYAAACIWkB7AAABgmlDQ1BzUkdCIElFQzYxOTY2LTIu 2 920x462x

Zdroj: TheVerge.com

I v tomto případě nás čeká pilotní spuštění. První se dočkají uživatelé v Brazílii, následně by mělo dojít k rozšíření do dalších krajin a nakonec bude dostupná pro všechny. Jednoduše budete moci nahrát vzkaz o maximální délce dvaceti sekund.

Zřejmě se nabídne podobná uživatelská zkušenost jako u jiných aplikací, takže pro nahrávání bude muset uživatel držet konkrétní tlačítko. Po uvolnění dojde k odeslání. Na finální podobu si budeme muset počkat. Twitter zavádí tuto novinku hlavně kvůli přístupnosti.

Zdroje: phonearena.com, theverge.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Zde jeŘez

27. 9. 2020, 2:45

A kolik znaků se dá napsat dnes? Jako že se zde píše o naši paměti. Já psal takový omezený příspěvek před dvěma dny !?! Audio má rozšířit rizika odposlechů?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim