reklama

Twitter zpřístupňuje Zprávy skrze widget na webu

Twitter zpřístupňuje Zprávy skrze widget na webu
2020-07-18T18:00:50+01:00
• 18. 7. 2020

Zdroj: ILifeHacking

Poslední významnou novinkou sociální sítě Twitter je možnost posílání audio nahrávek, ale zatím je dostupnost poměrně omezená, jen na iOS zařízeních. Očekáváme, že se v dohledné době objeví tato možnost i na Androidu, případně zavítá funkcionalita i na web. Nyní jsme se dočkali další drobné změny, respektive úpravy, ale ta se týká jen webového rozhraní.

Twitter Gryphon je nový projekt zaměřený na předplatné

Zprávy na webu

Twitter je znám zejména možností zasílání kratších zpráv a případně sledování novinek ze světa. Disponuje ale i dalšími sociálními prvky, jako je třeba možnost zasílání soukromých zpráv. Do této chvíle byla funkce spíše bokem od hlavního rozhraní, aspoň v případě webové verze.

Nově jsme se ale dočkali lepšího zpřístupnění. V podstatě Twitter zavádí podobu soukromých zpráv, jakou známe z ostatních sociálních sítí, zejména tedy z Facebooku. Nově byste měli mít ve webovém rozhraní k dispozici malý widget v pravém dolním rohu, který nabízí nejrychlejší cestu k soukromým zprávám.

Twitter Tweets Direct Messages Together July 17 2020 1068x668 1068x668x

Zdroj: androidcommunity.com

Při rozkliknutí se nabídne seznam posledních kontaktů, kde stačí vybrat, s kým chcete komunikovat. K dispozici je možnost zasílání obrázků a multimédií, animovaných obrázků a také emoji. Bohužel zde chybí jakákoliv možnost, jak se přesunout do plnohodnotného zobrazení. Pokud se chcete přesunout, musíte se proklikat původní cestou k soukromým zprávám.

Možná se Twitter více zaměří na tuto formu komunikace. Třeba se jednou dočkáme podpory bublin v Androidu 11, kde je tato forma již nativní.

Zdroj: androidcommunity.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim