reklama

Potvrzeno: OnePlus 8T Pro letos nebude

Potvrzeno: OnePlus 8T Pro letos nebude
2020-09-29T13:30:04+01:00
• 29. 9. 2020

OnePlus 8 Pro; Zdroj: OnePlus

Společnost OnePlus poměrně nedávno uvedla novinku Nord, která má být prvním mobilem ve střední třídě od tohoto výrobce. V podstatě se firma vrací ke kořenům a chce opět nabízet dobře vybavené modely za rozumnou cenu. Původní řada se tak zařazuje mezi plnohodnotné top modely, čemuž odpovídají specifikace i cena. V druhé polovině roku ale nedojde na představení dvou modelů s přívlastkem T.

Jen OnePlus 8T

OnePlus už láká na uvedení nového smartphonu OnePlus 8T. K představení dojde již 14. října. Už během spekulací jsme si všimli, že se nikde nezmiňuje OnePlus 8T Pro, takže jsme předpokládali, že se nedočkáme vybavenější verze. Nyní došlo k potvrzení, že letos nebude uvedena 8T Pro varianta.

Chystá se OnePlus Nord N10 5G

Kromě toho jsme se dozvěděli i důvod. Dle zástupce společnosti není prostor pro razantní vylepšení. Sice by takový model mohl přijít s procesorem Snapdragon 865+, ale ten nenabízí až tak drastický nárůst výkonu nebo funkcí oproti stávajícímu Snapdragonu 865 v modelu OnePlus 8. Teoreticky by mohlo dojít k navýšení rychlosti nabíjení z 30 W na 65 W. Zřejmě se společnost tentokrát rozhodla jen vylepšit původní OnePlus 8.

OnePlus 8 Pro 1322x439x

OnePlus 8 Pro; Zdroj: OnePlus

Ostatně už nyní víme, že model 8T nabídne rychlejší obnovovací frekvenci displeje a také 65W nabíjení. Kromě toho dojde na změnu designu zadní strany, což může souviset i s jinými foťáky. Odhadujeme, že modely Pro nebudou vycházet ve verzích T v druhé polovině roku, ale na potvrzení této teorie si budeme muset počkat.

Zdroj: xda-developers.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim