reklama

Motorola Moto G9 Plus v nabídce u Orange.sk

Motorola Moto G9 Plus v nabídce u Orange.sk
2020-09-06T19:30:58+02:00
• 6. 9. 2020

zdroj: phonearena.com

Motorola před necelými dvěma týdny oznámila zařízení nižší třídy Motorola Moto G9 Play. Nyní se však společnost chystá uvést na trh výkonnějšího brášku Moto G9 Plus. Slovenský operátor Orange.sk zařadil do nabídky doposud nepředstavený model Moto G9 Plus a tím nám potvrdil vzhled této novinky. Ze zveřejněných specifikací víme skoro veškeré informace, avšak některé drobnosti nám ještě nebyly odhaleny. Zásadní informace však již nejsou žádným tajemstvím.

Obrovský displej s obrovskou baterií v hlavní roli

Dominantou zařízení jistě bude obrovský displej o úhlopříčce 6,8 palců s rozlišením Full HD+ (tedy 2400 x 1080 pixelů) a v této cenové hladině snad očekávanou LCD, konkrétněji LTPS technologií. Hlavní fotoaparát nabídne rozlišení 64 MPx, ostatní snímače si však Motorola zatím nechává pro sebe.

Můžeme však předpokládat, že výrobce nasadí dnes velice populární trio širokoúhlý + makro + hloubkový senzor. Seflie kamerka je pak umístěna ve výřezu displeje v levém horním rohu. Rozměry zařízení jsou 169,98 x 78,1 x 9,69 mm a váha dosáhne na poněkud těžších 223 gramů. Tyto parametry jistě rádi odpustíme po zjištění, že do těla se vměstnala baterie o nadprůměrné kapacitě 5000 mAh. Rychlonabiíení je pak samozřejmostí.

Motorola Moto G9 Plus 1 940x535x

zdroj: phonearena.com

Jaký procesor výrobce nasadí, zatím nevíme, nejžhavější adept je však Snapdragon z řady 600, či 700. Jisté je pouze to, že zařízení nebude podporovat 5G. Pro uživatelská data bude připraveno 128 GB a jako operační paměť poslouží 4GB. Běh zařízení má na starosti předinstalovaný Android 10 jistě s tolik opěvovanými Moto-gesty.

Specifikace Moto G9 Plus 940x537x

zdroj: phonearena.com

Přívětivá cena

Motorola Moto G9 Plus by měla být představena v blízké budoucnosti. Cena podle Orange.sk je pak pro Evropský trh 255 eur, tj. cca 6750 Kč.

Zdroje: phonearena.com, orange.sk

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Tomáš Kašík

Student IT, zarytý fanoušek Androidu, ale v poslední době si také velmi rozumí s Harmony OS. Ve volném čase hraje florbal a jezdí na kole.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat