reklama

XIDU Tour Pro – získejte dotykový notebook za akční cenu sponzorovaný článek

XIDU Tour Pro – získejte dotykový notebook za akční cenu [sponzorovaný článek]
2020-08-03T13:29:54+01:00
• 3. 8. 2020

Máme pro vás skvělou zprávu! XIDU, inovativní společnost udělala velký krok na trhu s notebooky a tablety. Nabízí totiž cenově dostupné, vysoce kvalitní počítače s důrazem na notebooky s dotykovou obrazovkou. Nyní se rozhodla nabídnout velkou slevu v rámci akce Summer Sale. Nyní tak máte obrovskou příležitost získat notebook za nejnižší cenu.

Výrobky značky XIDU jsou celosvětově oceňovány za výbornou kvalitu a nízkou cenu. A právě s XIDU jsme se rozhodli pro vás připravit speciální akční nabídku na XIDU Tour Pro!

XIDU Tour Pro – dotykový notebook

Za akční cenu si nyní můžete pořídit přenosný notebook s dotykovým displejem. Ten nabízí IPS displej s rozlišením 2 560 × 1 440 pixelů. Konstrukce je taktéž vyrobena z hliníkové slitiny. Díky univerzálnosti můžete notebook využívat jako tablet i počítač. 

XIDU Tour Pro XIDU Tour Pro

Srdcem celého notebooku je čtyřjádrový procesor Intel 3867U 8. gen. O dočasně spuštěné aplikace a dokumenty se pak stará operační paměť s kapacitou 8 GB. K dispozici je také 128GB SSD či operační systém Windows 10. 

Pokud si notebook zakoupíte prostřednictvím Aliexpress obchodu, zaplatíte mnohonásobně méně než u jiných prodejců. Standardní cena činí 13 505 Kč. Při použití našeho odkazu zaplatíte jen 9 571 Kč! Pokud navíc kontaktujete tým XIDU prostřednictvím mailu support@xidu-e.com a zmíníte číslo objednávky, získáte bezdrátovou myš zdarma! Kupujte ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim