Samsung Galaxy Note 20 představen. Předobjednejte si ho přímo zde sponzorovaný článek

Samsung Galaxy Note 20 představen. Předobjednejte si ho přímo zde [sponzorovaný článek]
2020-08-05T16:09:48+02:00
• 5. 8. 2020

Zdroj: Samsung

Záplava novinek od Samsungu je tady. Předobjednejte si již nyní u Mobil Pohotovosti nový Galaxy Note 20 nebo Note 20 Ultra 5G a získejte navíc hodnotné příslušenství. Předobjednávky už běží také na nová bezdrátová sluchátka Galaxy Buds Live a tablet Galaxy Tab S7. A od pátku si budete moct koupit chytré hodinky Galaxy Watch 3.

Galaxy Note 20 + dárek v hodnotě až 5 490 Kč

Samsung Galaxy Note 20 a Note 20 Ultra se po dnešní premiéře okamžitě zařadily na špičku současného trhu se smartphony, a to především díky prvotřídnímu fotoaparátu s laserovým ostřením, špičkovému displeji a výrazně vylepšenému stylusu S Pen. Pokud i vy chcete vlastnit jeden z nejlepších telefonů současnosti, můžete už od dnešního dne využít předobjednávek a díky tomu k telefonu získat zdarma hodnotné příslušenství. Na výběr máte hned ze dvou balíčků – herního a hudebního.

 • Galaxy Note 20:
  • + Herní ovladač MOGA XP5-X
  • + Bezdrátová nabíječka (N5105)
  • + 3měsíční předplatné Game Pass
  • nebo Galaxy Buds+
 • Note 20 Ultra 5G:
  • + Herní ovladač MOGA XP5-X
  • + Bezdrátová nabíječka (N5200)
  • + 3měsíční předplatné Game Pass
  • nebo Galaxy Buds Live

Využít předobjednávek a získat dárky navíc můžete až do 20. srpna do 23:59, druhý den pak startuje oficiální prodej telefonů. Cena Galaxy Note 20 je stanovena na 25 990 Kč, větší a vybavenější Note 20 Ultra 5G začíná na 35 990 korunách.

Pokud si některou z novinek předobjednáte u Mobil Pohotovosti, čeká na vás ještě 30% bonus na výkup. Díky tomu tak můžete výrazně navýšit částku, kterou získáte při výkupu vašeho původního telefonu. Prodejce také na nové Samsungy nabízí splátky bez jakéhokoli navýšení. Platby si můžete dle vlastní potřeby rozdělit na 5 až 15 měsíců. Nový Galaxy Note 20 může být váš už za 1 732 Kč měsíčně.

Galaxy Watch3 už v pátek 

Samsung dnes světu ukázal novou generaci svých chytrých hodinek v podobě modelu Galaxy Watch3. Ty jsou oproti svému předchůdci lehčí a menší, ale naproti tomu nabízí větší displej a celou řadu dalších novinek, včetně schopnosti měřit okysličení krve. Dostupné budou ve velikostech 41mm (barvy Bronze a Silver) a 45mm (barvy Black a Silver).

Na Mobil Pohotovosti si budete moct nové Galaxy Watch3 koupit už v pátek 7. srpna. Cena začíná na 11 490 korunách. Pokud si hodinky objednáte mezi prvními, získáte k nim navíc zdarma powerbanku Samsung s bezdrátovým nabíjením.

Předobjednávky na Galaxy Buds Live a Galaxy Tab S7 

Světlo světa spatřily také nová sluchátka Samsung Galaxy Buds Live, která zaujmou unikátním provedením, vylepšeným zvukem, funkcí potlačení hluku a skvělou výdrží baterie. Sluchátka si můžete předobjednat již nyní za cenu 5 490 Kč, a to v barvách Mystic White, Mystic Bronze a Mystic Black. Prodej pak startuje 21. srpna.

Na závěr Samsung představil tablety Galaxy Tab S7 a Tab S7+, které dostaly několik vylepšení a také nový S Pen pro ještě přesnější psaní a ovládání gesty. Pokud si tablet předobjednáte do 20. sprna, získáte k němu jako dárek ochranné pouzdro Book Cover. Cena Galaxy Tab S7 začíná na 18 990 korunách.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat