reklama

DevFest.cz powered by Techmeetup proběhne až v květnu 2021

DevFest.cz powered by Techmeetup proběhne až v květnu 2021
2020-08-25T16:30:57+02:00
• 25. 8. 2020

Zdroj: DevFest

Ani technologickému festivalu DevFest.cz powered by TechMeetup se nevyhnuly problémy spojené s organizací akce v době koronavirové. Organizátoři se proto rozhodli konferenci posunout na příští rok.

Nové datum

„Rozhodnutí posunout festival na rok 2021 jsme učinili teprve nedávno, moc jsme chtěli letos akci s magickým datem 10. 10. 2020 uskutečnit,“ říká garant letošního ročníku Dominik. „DevFest.cz byl vždy specifický svou gamifikací a atmosférou. Jsme přesvědčeni, že by se nám tyto prvky nepodařilo do online prostředí přesunout,“ vysvětluje garant interaktivní hry Petr. „Od začátku jsme tušili, že organizace akce během pandemie bude náročná. Bohužel ve světle nedávných událostí, kdy byly ze dne na den zrušeny veškeré akce v Ostravě, jsme se rozhodli pro bezpečnější cestu a odsun data na květen 2021,“ doplňuje produkční Petra.

Konference se tedy přesouvá na 21.–22. 5. 2021.

A co přednášky?

„Všechny, kteří nám poslali svůj návrh přednášky, jsme již informovali. Řečníci mají možnost svou přihlášku stáhnout přímo v aplikaci Sessionize nebo nám napsat email, pokud jim nové datum nevyhovuje,“ vysvětluje garantka Speaker sekce, Eliška. „Přihlášky na nové datum ovšem dále přijímáme. O novém termínu ukončení Call for Papers budeme informovat,“ doplňuje garant Ondřej.

Místo i partneři zůstávají

Složitá situace naštěstí nepoznamenala vztah konference a partnerů. Nadále tedy platí, že příští DevFest.cz powered by TechMeetup se uskuteční v multifunkční hale Gong v Dolních Vítkovicích. „Rádi bychom touto cestou poděkovali všem partnerům a především naší venue: Dolní oblast Vítkovic. S přesunem data konání souhlasili a v našem rozhodnutí nás plně podpořili. Moc si toho vážíme,“ uzavírá Dominik.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Redakce

Dotekománie vás provede světem mobilních zařízení a technologií. Čtěte, ptejte se, komentujte.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat