reklama

iOS 14 beta 3 přináší nové logo aplikace Hudba a další novinky

iOS 14 beta 3 přináší nové logo aplikace Hudba a další novinky
2020-07-24T11:30:24+02:00
• 24. 7. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

Společnost Apple vydala v pořadí již třetí beta verzi připravovaného operačního systému iOS 14. Aktualizace je prozatím k dispozici všem registrovaným vývojářům. iOS 14 beta 3 přichází s číselným sestavením 18A533Wf. Vývojáři mohou systém aktualizovat pomocí Nastavení – Obecné – Aktualizace softwaru. 

Nový operační systém iOS je k dispozici už také i veřejným testerům, ovšem ti se třetí bety ještě nedočkali. Je možné, že příští veřejná beta bude vydána později tento týden. Tentokrát třetí beta verze přináší řadu novinek, byť se povětšinou jedná pouze o kosmetické změny. 

iOS 14 beta 3: co je nového ? 

Při prvním použití widgetů v systému se objeví nové vyskakovací okno, které uživateli poradí se správným používáním. Podobné okno se objeví také v případě, kdy uživatel poprvé přejde do režimu úpravy domovské obrazovky.

iOS 14 iOS 14

Zdroj: 9to5mac

Apple také do třetí beta verze implementoval widgety z aplikace Hodiny. Kromě toho jsme se po dlouhých letech dočkali nového loga nativní aplikace Hudba. Ta nově má možnost sdílení skladeb, alb a playlistů Apple Music do Snapchatu. K dispozici je také barevné pozadí pro widget aplikace Hudba. 

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim