reklama

Instagram testuje další novou funkci

Instagram testuje další novou funkci
2020-07-25T11:30:13+02:00
• 25. 7. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

Sociální síť Instagram představila zbrusu nový nástroj pro fundraisery. Společnost tvrdí, že začíná novinku testovat v okruhu hrstky uživatelů. Náhodně vybraní uživatelé budou mít možnost odkazovat přímo na fundraising z profilové stránky. Test bude spuštěn nejprve na území USA, Velké Británii a Irsku na obou mobilních systémech.

Instagram chystá novinku

Ačkoliv uživatelé si mohou vybrat, zda zahájí vybírání finančních prostředků na obecně prospěšnou činnost, i přesto budou muset splňovat pokyny a pravidla. Pokud budete chtít začít s touto činností, klepněte na Upravit profil, Přidat Fundraiser a následně Vybrat Peníze. Následně vyberte fotografii a kategorii. Po schválení budete moci získat finanční prostředky po dobu 30 dní, přičemž fundraising bude možné prodloužit o dalších 30 dní.

Instagram

Zdroj: Techcrunch

Jinými slovy, tato nová funkce má za úkol přinést lepší časové možnosti pro získání dostatečných prostředků. Nutno podotknout, že tento způsob získávání finančních prostředků se za poslední roky stal velmi populární. Uživatelé Facebooku se například od ledna složili na více než 100 mil. dolarů pro boj proti COVID-19. Je tedy logické, že se funkce dostává také na Instagram. Kdy ale bude dostupná široké veřejnosti, není jasné. Příchod lze očekávat v následujících týdnech. 

Zdroj: techcrunch.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim