reklama

Nahradí konečně tablety naše počítače? – Podcast #8

Nahradí konečně tablety naše počítače? – Podcast #8
2020-06-09T14:08:40+01:00
• 8. 6. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

2

Je tu začátek týdne, což znamená jediné – nový díl našeho nového podcastu Pod Zlatou Lampou. Podcast je věnovaný především mobilním telefonům, tabletům, chytrým zařízením a dalším technologiím. Posloucháním vás budou provázet naši redaktoři, Zdeněk Koutský a Miroslav Růžička. Osmý díl si již nyní můžete poslechnout. A čemu jsme se tentokrát věnovali?

Pod Zlatou Lampou – díl osmý

Kupuje si ještě někdo tablety? To je oč tu běží. Osmý díl podcastu Pod Zlatou Lampou věnuje 30 minut tabletům, které v prodejních číslech výrazně klesají. Otázkou do budoucna je, dokáže tablet nahradit současnou podobu počítače? Jaké jsou na trhu vůbec nové tablety? Apple před rokem představil iPadOS a my jej důkladně otestovali. Jde podle nás o dobrou alternativu, ne-li přímou náhradu za macOS / Windows? Proč iPad vládne trhu s tablety a má Android vůbec někdy šanci uspět? Nejen o těchto otázkách diskutují v osmém díle podcastu Pod Zlatou Lampou redaktoři serveru dotekomanie.cz Miroslav Růžička a Zdeněk Koutský.

  • I. část: Kupuje si ještě někdo tablety?
  • II. část: Nahradí tablet počítač?
  • III. část: Jaké jsou na trhu nové modely?
  • IV. část: Je iPadOS hotovou náhradou za počítačové systémy?

Kde podcast poslouchat?

Podcast si můžete pustit v přehrávači výše a nebo ho můžete sledovat na:

Jak se vám obsah podcastu líbí? Jakoukoliv zpětnou vazbu v komentářích oceníme.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

StandaKrotil

8. 6. 2020, 22:50

Pěkný podcast… nicméně iPad pro používají grafici, fotografové, home designéři, strojní technici… a mohl bych celkem pokračovat. A ne, nemůže nahradit počítač. Nicméně iPadOS je věc, která je momentálně mezi mobilním OS a plnohodnotným OS. A například pro lidi s poruchou soustředění je iPad lepší než Pc a to z důvodu, že na iPadu se musíte soustředit na jednu věc místo toho, abyste měli tendenci otvírat 10 oken najednou.

Zdeněk Koutský

9. 6. 2020, 16:56

děkujeme moc za pochvalu podcastu. Kdybyste nám mohl sdělit i kritickou zpětnou vazbu, budeme moc rádi.

Co se iPadu Pro týká, jasně, používají jej spíše profesionálové. iPad Pro může do jisté míry nahradit počítač, ale pouze pro specifickou skupinu lidí. S částí o iPadOS souhlasím, trefné

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim