reklama

Webový Gmail dostává vylepšené nastavení

Webový Gmail dostává vylepšené nastavení
2020-05-27T18:00:11+01:00
• 27. 5. 2020

Zdroj: Google

Google se v poslední době zaměřil na vylepšování aplikace Gmail pro smartphony. Spíše bychom mohli říci, že přidává funkce a možnosti z mrtvého klienta Inbox. Nyní jsme se ale konečně dočkali nějakého vylepšení i u webové verze pro počítače. Na ni tak trochu Google zapomněl, pokud nepočítáme jen přidání několika funkcí na pár míst.

Gmail a nastavení

Webový klient si prošel před nějakým časem značnou grafickou úpravou, ale ta se vyhnula nastavení, které zůstalo více méně stejně. Je poměrně komplikované a někdy se v něm vyznat, je poněkud pracnější. Při kliknutí na ozubené kolečko se zobrazí rychlé menu pro nastavení zobrazení, případně se dostanete do celkového nastavení. Právě na této sekci se zapracovalo a nově se objeví nabídka rychlých možností.

gmailquicksettings 1600x1000x

Zdroj: Google

Google se zde soustředil čistě na možnosti designu, takže si lze vybrat styl zobrazování e-mailů, vzhled společně se změnou obrázku na pozadí a také styl třídění emailů. Případně lze také aktivovat možnost zobrazení e-mailů na jedné straně a seznamu na druhé.

Původní formy nastavování byly řešeny přes dialogová okna, takže jste okamžitě neviděli, jak se vše změní přímo v klientovi. Nyní máte tak možnost sledovat změny v reálném času. Novinka bude dostupná pro všechny uživatele v dohledné době.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim