reklama

HBO Max míří na Apple TV a iOS zařízení

HBO Max míří na Apple TV a iOS zařízení
2020-05-28T06:25:01+01:00
• 28. 5. 2020

Zdroj: MacRumors

1

Nová služba HBO Max počínaje dnešním dnem je k dispozici pro zařízení Apple TV, iPhone a iPad. Nová streamovací služba, která nahrazuje HBO Now, kombinuje obsah HBO s programy a filmy z Warnes Bros a Turner TV. 

HBO Max nově pro iPhone, iPad a Apple TV

Tato služba je k dispozici jako nativní aplikace na Apple TV HD a Apple TV 4K. Majitelé starších generací, tj. druhé a třetí Apple TV, budou muset sledovat obsah prostřednictvím AirPlay módu. Jednoduše tak budou muset spustit aplikaci na iOS či iPadOS zařízení a obsah (film či seriál) sdílet skrze AirPlay do Apple TV. Následně se obsah bude promítat přímo na televizi. 

HBO Max

Zdroj: MacRumors

Noví zákazníci HBO Max, kteří vlastní iPhone, Apple TV, iPad či Mac, se budou moci přihlásit k odběru služby za 14,99 dolarů, tj. cca 370 Kč bez DPH. Jedná se o měsíční poplatek a aktivujete ho pomocí nákupů v aplikacích na Apple zařízeních. K dnešnímu dni má služba více než 10 000 hodin obsahu, přičemž během prvního roku bude stát 14,99 dolarů. V průběhu příštího roku bude společnost pracovat na cenově dostupnější variantě s reklamami. Bohužel zatím není dostupná v Česku. Jakmile se české zastoupení vyjádří k dostupnosti, aktualizujeme článek.

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Zdeněk Kroužel

28. 5. 2020, 14:45

no hlavně aby byla služba dostupná u nás..na HBO GO v rozplizlém HD rozlišení bez HDR se už nedá koukat. Snad bude k dipozici i aplikace na televizní OS (Tizen, WebOS a Android)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim