HBO Max míří na Apple TV a iOS zařízení

HBO Max míří na Apple TV a iOS zařízení
2020-05-28T06:25:01+02:00
• 28. 5. 2020

Zdroj: MacRumors

1

Nová služba HBO Max počínaje dnešním dnem je k dispozici pro zařízení Apple TV, iPhone a iPad. Nová streamovací služba, která nahrazuje HBO Now, kombinuje obsah HBO s programy a filmy z Warnes Bros a Turner TV. 

HBO Max nově pro iPhone, iPad a Apple TV

Tato služba je k dispozici jako nativní aplikace na Apple TV HD a Apple TV 4K. Majitelé starších generací, tj. druhé a třetí Apple TV, budou muset sledovat obsah prostřednictvím AirPlay módu. Jednoduše tak budou muset spustit aplikaci na iOS či iPadOS zařízení a obsah (film či seriál) sdílet skrze AirPlay do Apple TV. Následně se obsah bude promítat přímo na televizi. 

HBO Max

Zdroj: MacRumors

Noví zákazníci HBO Max, kteří vlastní iPhone, Apple TV, iPad či Mac, se budou moci přihlásit k odběru služby za 14,99 dolarů, tj. cca 370 Kč bez DPH. Jedná se o měsíční poplatek a aktivujete ho pomocí nákupů v aplikacích na Apple zařízeních. K dnešnímu dni má služba více než 10 000 hodin obsahu, přičemž během prvního roku bude stát 14,99 dolarů. V průběhu příštího roku bude společnost pracovat na cenově dostupnější variantě s reklamami. Bohužel zatím není dostupná v Česku. Jakmile se české zastoupení vyjádří k dostupnosti, aktualizujeme článek.

Zdroj: macrumors.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Zdeněk Kroužel

28. 5. 2020, 14:45

no hlavně aby byla služba dostupná u nás..na HBO GO v rozplizlém HD rozlišení bez HDR se už nedá koukat. Snad bude k dipozici i aplikace na televizní OS (Tizen, WebOS a Android)

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat