Spotify ruší limit 10 000 skladeb v knihovně

Spotify ruší limit 10 000 skladeb v knihovně
2020-05-28T13:30:52+02:00
• 28. 5. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

Streamování hudby je v těchto dnech pravděpodobně součástí vašeho každodenního života a Spotify je skvělá služba, která ví, jak se to má dělat. I přesto ale měla služba nepříjemný limit, který mohl vadit nejednomu uživateli. Konkrétně jde o limit 10 000 skladeb uložených v knihovně. Společnost Spotify však nyní oznámila, že limit pro uložené skladby v knihovně se snižuje. 

Spotify zrušil frustrující limit

Od dnešního dne mohou uživatelé švédské hudební streamovací služby uložit do své knihovny tolik skladeb, kolik jen budou chtít, a zcela bez omezení. Pryč tak budou chvíle vyskakovacích oken s textem „Vaše knihovna je plná“. 

Spotify

Zdroj: 9to5google

Přidání skladeb do knihovny Spotify se provádí prostřednictvím tlačítka „Like“, které lze použít nejen pro jednotlivé skladby, ale také celá alba. Zatímco většina průměrných uživatelů nikdy nepřejde hranici tisíc skladeb, existuje část předplatitelů, která limitu dosáhla. Není se tedy čemu divit, že právě oni byli často frustrováni. Jakmile totiž účet překročí limit, jediným způsobem, jak uložit nové skladby, je odstranit jiné. 

Nutno podotknout, že po odstranění tohoto limitu uživatelé volají už několik let. Ovšem pozor, limit neovlivní mnoho dalších částí služby. Počet povolených zařízení offline a limit 10 000 skladeb v seznamech skladeb i nadále zůstávají. 

Tato změna se pomalu a jistě rozšiřuje po jednotlivých trzích. Pokud tedy novinku ještě nemáte k dispozici, buďte trpěliví. 

Zdroj: 9to5google.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat