reklama

Spotify ruší limit 10 000 skladeb v knihovně

Spotify ruší limit 10 000 skladeb v knihovně
2020-05-28T13:30:52+01:00
• 28. 5. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

Streamování hudby je v těchto dnech pravděpodobně součástí vašeho každodenního života a Spotify je skvělá služba, která ví, jak se to má dělat. I přesto ale měla služba nepříjemný limit, který mohl vadit nejednomu uživateli. Konkrétně jde o limit 10 000 skladeb uložených v knihovně. Společnost Spotify však nyní oznámila, že limit pro uložené skladby v knihovně se snižuje. 

Spotify zrušil frustrující limit

Od dnešního dne mohou uživatelé švédské hudební streamovací služby uložit do své knihovny tolik skladeb, kolik jen budou chtít, a zcela bez omezení. Pryč tak budou chvíle vyskakovacích oken s textem „Vaše knihovna je plná“. 

Spotify

Zdroj: 9to5google

Přidání skladeb do knihovny Spotify se provádí prostřednictvím tlačítka „Like“, které lze použít nejen pro jednotlivé skladby, ale také celá alba. Zatímco většina průměrných uživatelů nikdy nepřejde hranici tisíc skladeb, existuje část předplatitelů, která limitu dosáhla. Není se tedy čemu divit, že právě oni byli často frustrováni. Jakmile totiž účet překročí limit, jediným způsobem, jak uložit nové skladby, je odstranit jiné. 

Nutno podotknout, že po odstranění tohoto limitu uživatelé volají už několik let. Ovšem pozor, limit neovlivní mnoho dalších částí služby. Počet povolených zařízení offline a limit 10 000 skladeb v seznamech skladeb i nadále zůstávají. 

Tato změna se pomalu a jistě rozšiřuje po jednotlivých trzích. Pokud tedy novinku ještě nemáte k dispozici, buďte trpěliví. 

Zdroj: 9to5google.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim