reklama

Facebook představil aplikaci pro telefonní hovory

Facebook představil aplikaci pro telefonní hovory
2020-05-28T11:30:19+01:00
• 28. 5. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

Sociální síť Facebook opět testuje novou aplikaci. Tentokrát jde o aplikaci, která je navržena tak, aby pomohla přátelům a rodinám v USA uskutečnit telefonní hovory či skupinové hovory až s osmi lidmi najednou. 

Facebook a jeho Catchup cílí na klasické hovory

Konkrétně jde o aplikaci pod názvem Catchup, kterou opět vytvořil interní tým zaměstnanců pro výzkum a vývoj. Catchup se od ostatních aplikací liší tím, že hovory jsou pouze zvukové. Nemůžete tedy prostřednictví ní uskutečnit videohovor, jako například na FaceTime či Skype. 

Facebook

Zdroj: MacRumors

Podle TechCrunch se zdá, že aplikace bere některé podněty z nedávno zveřejněné aplikace Houseparty. Facebook ve své tiskové zprávě uvedl, že Catchup byl vytvořen tak, aby lidé mohli volat se svými blízkými zdarma. Právě cena hovoru je důvod, proč uživatelé netelefonují, ale používají online nástroje. 

Skvělou zprávou je, že aplikace nevyžaduje mít registrovaný Facebook účet. „Appka“ totiž pracuje se seznamem kontaktů v telefonu. Catchup také poskytuje uživatelům nastavení ochrany osobních údajů. Aplikace je k dispozici ke stažení zcela zdarma pro iOS zařízení.

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim