reklama

Podcast #6 – Vyhlížíme iPhone 12, iOS 14 a Apple Glass

Podcast #6 – Vyhlížíme iPhone 12, iOS 14 a Apple Glass
2020-05-25T06:45:43+01:00
• 25. 5. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

Je tu začátek týdne, což znamená jediné – nový díl našeho nového podcastu Pod Zlatou Lampou. Podcast je věnovaný především mobilním telefonům, tabletům, chytrým zařízením a dalším technologiím. Posloucháním vás budou provázet naši redaktoři, Zdeněk Koutský a Miroslav Růžička. Šestý díl si již nyní můžete poslechnout. A čemu jsme se tentokrát věnovali?

Pod Zlatou Lampou – díl šestý

Šestý díl našeho nového podcastu Pod Zlatou Lampou. Dnešních 34 minut a 18 sekund věnujeme nejen připravovanému iPhone 12, který má přinést lehce osvěžený design, ale také iOS 14 či dokonce Apple Glass. Co od iPhone 12 a iOS 14 očekáváme? Letošní telefony od Applu mají dorazit s novým hranatým designem, líbí se nám? iOS 14 má dorazit s widgety mezi ikonami, dává nám tato novinka smysl? Koupili bychom si Apple Glass? Jaký je náš vysněný iPhone a co současnému iOS chybí? Nejen o těchto otázkách diskutují v šestém díle podcastu Pod Zlatou Lampou redaktoři serveru dotekomanie.cz Miroslav Růžička a Zdeněk Koutský.

  • I. část: iPhone 12 – co od něj očekáváme?
  • II. část: iOS 14 – co nového nabídne?
  • III. část: Apple Glass – koupili bychom si jej?

Kde podcast poslouchat?

Podcast si můžete pustit v přehrávači výše a nebo ho můžete sledovat na:

Jak se vám obsah podcastu líbí?

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim