reklama

PhilMac od XIDU je přímým konkurentem Mac Mini od Applu sponzorovaný článek

PhilMac od XIDU je přímým konkurentem Mac Mini od Applu [sponzorovaný článek]
2020-05-26T07:34:06+02:00
• 25. 5. 2020

XIDU s velkým potěšením oznamuje novinku v podobě PhilMac. Jedná se o zcela novou produktovou řadu mini PC pro uživatele, kteří rádi určitým způsobem zdobí své pracovní stoly a vyžadují k tomu také plnohodnotné funkce počítače.

PhilMac za zlomek ceny Mac Mini

„Cílem firmy XIDU je nabídnout mladým lidem komplexní mini počítač v nízkém cenovém rozpětí“ uvedl zakladatel společnosti. Snad každý má rád produkty Apple a lidé jej považují za průmyslový standard, ovšem ne každý si tyto produkty může dovolit. 

PhilMac sdílí stejnou výrobní techniku CNC (Computer Numerical Control) tak jako Apple. Kromě toho tuto techniku používají i značky luxusních šperků, jako je Cartier, Bvlgari a další. Díky exkluzivní slitině hořčíku a hliníku s kompaktní velikostí poskytuje PhilMac fantastické možnosti. 

PhilMac

Kromě toho nabízí kompatibilní konstrukci s rozměry 4,72 x 4,72 x 0,9 palce. Dále nabízí procesor Intel Quad-Core 9. generace, který se poprvé na trh dostal na jaře letošního roku. Díky tomu zvládne PhilMac nejen kancelářské práce, ale i o něco náročnější grafické činnosti. 

PhilMac

PhilMac je také vybaven nejnovějším chladícím systémem, který si XIDU vyrobilo kompletně samo. Jde o renovovaný základ tradičního chladícího ventilátoru, čímž zvyšuje průchod vzduchu o 1,5krát. PhilMac také podporuje dva displeje se 4k přehrávání přes celou řadu funkčních portů.

Prozatím společnost neprozradila informace o cenách, specifikacích nebo dostupnosti. Ale vzhledem k tomu, že známe finální podobu a víme, že uživatelé zaplatí zlomek ceny Mac Mini od Applu, máme se na co těšit. Jakmile budeme mít více informací, budeme vás o tom informovat.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat