reklama

OnePlus Game Space se přesunuje do Obchodu Play

OnePlus Game Space se přesunuje do Obchodu Play
2020-05-25T15:00:01+01:00
• 25. 5. 2020

Zdroj: 9to5Google

OnePlus Game Space je nejnovější aplikace systémové nadstavby OxygenOS. Ta má za úkol oddělit ROM a přesunout vše do Obchodu Play, čímž uživatel získá rychlejší aktualizace. Tato herní aplikace je již předinstalovaná na telefonech značky OnePlus. 

OnePlus Game Space exkluzivně pro OxygenOS

Nabízí hned několik obvyklých funkcí, jako je výpis všech nainstalovaných her, blokování oznámení a rychlý přístup k optimalizacím, jako je režim Fnatic. Prostřednictvím nejnovější verze aplikace však nabízí další dvě funkce, které mohou být pro mnohé užitečné. 

OnePlus Game Space OnePlus Game Space OnePlus Game Space

Zdroj: GSMArena

První funkce se nazývá Instant games. Ta vám umožní hrát hry bez kompletní instalace, což je skvělý způsob, jak hru vyzkoušet. Tato funkcionalita je také k dispozici i v aplikaci Play Games od Googlu. 

gsmarena 004 600x1200x gsmarena 005 600x1200x gsmarena 006 600x1200x gsmarena 007 600x1200x

Zdroj: GSMArena

Dalším užitečným doplňkem pak je Game Statistics. Jak již název napovídá, jedná se o statistiky her. Funkce vám ukáže, které hry hrajete nejvíce, ale co je důležitější, ukazuje, kolik baterie bylo vyčerpáno každou hrou. Statistiky o využití baterie se vztahují na Dnes a Za uplynulý týden. Tato nová aplikace Game Space je k dispozici exkluzivně pouze pro zařízení OnePlus. 

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim