reklama

ZTE Axon 11 5G na uniklém marketingovém obrázku

ZTE Axon 11 5G na uniklém marketingovém obrázku
2020-03-21T11:29:43+02:00
• 21. 3. 2020

Zdroj: GSMArena

Budoucím vlajkovým modelem čínské společnosti bude samozřejmě ZTE Axon 11 5G. Před několika hodinami se na internetu dokonce objevil marketingový materiál, který údajně zachycuje plnou podobu chystaného telefonu. Díky zveřejněnému obrázku tak máme mnohem jasnější představu o tom, jak bude novinka vypadat a co zhruba nabídne.

ZTE Axon 11 5G

Na přiložených snímcích si můžete všimnout, že budoucí smartphone vychází z designu modelu Axon 10s Pro. Je také zřejmé, že by se na trh měla dostat i zcela nová barevná varianta, konkrétně stříbrná. Dle všeho se také zdá, že mobilní telefon od čínské společnosti ZTE nabídne zadní 64megapixelový fotoaparát. 

ZTE Axon 11 5G

Zdroj: GSMArena

S největší pravděpodobností budou k dispozici tři primární fotoaparáty – klasický, ultra široký, teleobjektiv. Čtvrtý pak bude vykonávat ToF činnost. Podle dostupných informací by nový telefon značky ZTE měl dorazit už 23. března letošního roku. Očekává se také, že novinka bude vybavena procesorem Snapdragon 865. Více informací ale v současné chvíli nejsou zřejmé. 

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | bývalý student IT | velký milovník a zároveň kritik Applu | milovník dýmek

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim