reklama

ZTE Axon 11 5G na uniklém marketingovém obrázku

ZTE Axon 11 5G na uniklém marketingovém obrázku
2020-03-21T11:29:43+01:00
• 21. 3. 2020

Zdroj: GSMArena

Budoucím vlajkovým modelem čínské společnosti bude samozřejmě ZTE Axon 11 5G. Před několika hodinami se na internetu dokonce objevil marketingový materiál, který údajně zachycuje plnou podobu chystaného telefonu. Díky zveřejněnému obrázku tak máme mnohem jasnější představu o tom, jak bude novinka vypadat a co zhruba nabídne.

ZTE Axon 11 5G

Na přiložených snímcích si můžete všimnout, že budoucí smartphone vychází z designu modelu Axon 10s Pro. Je také zřejmé, že by se na trh měla dostat i zcela nová barevná varianta, konkrétně stříbrná. Dle všeho se také zdá, že mobilní telefon od čínské společnosti ZTE nabídne zadní 64megapixelový fotoaparát. 

ZTE Axon 11 5G

Zdroj: GSMArena

S nejvÄ›tší pravdÄ›podobnostĂ­ budou k dispozici tĹ™i primárnĂ­ fotoaparáty – klasickĂ˝, ultra širokĂ˝, teleobjektiv. ÄŚtvrtĂ˝ pak bude vykonávat ToF ÄŤinnost. Podle dostupnĂ˝ch informacĂ­ by novĂ˝ telefon znaÄŤky ZTE mÄ›l dorazit uĹľ 23. bĹ™ezna letošnĂ­ho roku. OÄŤekává se takĂ©, Ĺľe novinka bude vybavena procesorem Snapdragon 865. VĂ­ce informacĂ­ ale v souÄŤasnĂ© chvĂ­li nejsou zĹ™ejmĂ©. 

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim