reklama

SAZKAmobil zavádí neomezené volání a SMS po dobu krize pro předplacenkáře

SAZKAmobil zavádí neomezené volání a SMS po dobu krize pro předplacenkáře
2020-03-14T09:30:04+01:00
• 14. 3. 2020

Zdroj: SAZKAmobil

3

Včera jsme vás informovali, že mobilní operátor O2 všem svým zákazníkům aktivoval neomezený internet do mobilu. Jsou zde určité podmínky, ale vzhledem k povaze nabídky jsou minoritní. Nyní se přidává i virtuální operátor SAZKAMobil, který jde trochu jinou cestou, i tak se snaha cení.

Neomezené volání zdarma

Vláda zavedla opatření, aby se co nejvíc ztížilo šíření nového koronaviru. Aktuálně se omezuje setkávání, akce, události, některé méně důležité obchody se zavírají a podobně. Virtuální operátor SAZKAMobil se tedy rozhodl, že nabídne možnost neomezeného volání a SMS zpráv pro předplacené karty.

„Kredit u nás využívá mnoho zákazníků v důchodovém věku, pro které je aktuální situace nejvíce riziková. Věříme, že tímto krokem pomůžeme lidem jednoduše kontaktovat své blízké a rodinu bez nutnosti osobního dobíjení předplacené karty na terminále. Přes internet lze vyřešit i nákup a aktivaci nové SIM karty od SAZKAmobilu, pro kterou následně platí stejné zvýhodnění,“ říká Jan Schmiedhammer, ředitel virtuálního operátora SAZKAmobil. 

U tohoto operátora existuje speciální balíček „Neomezené volání a SMS v síti SAZKAmobil“, na který lze dosáhnout, pokud majitel předplacené karty dobije kredit minimálně ve výši 300 Kč. Tato podmínka se na nějaký čas ruší a kdokoliv si může od včerejších pozdních odpoledních hodin aktivovat tento speciální balíček.

sazkamobil sim pecujici 159x225x

Akce platí do 31. března 2020 a po aktivaci je možné zdarma neomezeně volat v síti po dobu jednoho měsíce, případně posílat SMS zprávy. Mnozí mohou namítat, že balíček platí jen v rámci mobilního operátora SAZKAmobil, ale je to pochopitelné vzhledem k možnostem společnosti. Balíček lze aktivovat prostřednictvím SMS (odesláním N na 8866), Internetové samoobsluhy, Zákaznické linky nebo v mobilní aplikaci SAZKAmobil.

PodmĂ­nky akce

  • Doba platnosti takto aktivovanĂ©ho balĂ­ÄŤku v rámci tĂ©to marketingovĂ© akce je jeden mÄ›sĂ­c a poÄŤĂ­ná běžet ode dne aktivace, tj. platnost balĂ­ÄŤku zanikne jeden mÄ›sĂ­c ode dne aktivace.
  • KupovanĂ˝ balĂ­ÄŤek NeomezenĂ© volánĂ­ a SMS v sĂ­ti zdarma je aktivován zdarma.
  • BalĂ­ÄŤek NeomezenĂ© volánĂ­ a SMS v sĂ­ti zdarma nelze kombinovat s OdmÄ›nou za aktivaci novĂ© SIM karty LevnĂ© volánĂ­ a SMS za 1 KÄŤ a s OdmÄ›nami za dobitĂ­ LevnĂ© volánĂ­ a SMS za 1 KÄŤ a NeomezenĂ© volánĂ­ a SMS v sĂ­ti.
  • AktivacĂ­ balĂ­ÄŤku NeomezenĂ© volánĂ­ a SMS v sĂ­ti zdarma zaniká platnost stávajĂ­cĂ­ho hlasovĂ©ho balĂ­ÄŤku bez ohledu na to, zda byly minuty v rámci stávajĂ­cĂ­ho hlasovĂ©ho balĂ­ÄŤku zcela vyÄŤerpány ÄŤi nikoli.
  • BalĂ­ÄŤek NeomezenĂ© volánĂ­ a SMS v sĂ­ti zdarma mohou aktivovat pouze zákaznĂ­ci s pĹ™edplacenou kartou SAZKAmobil.

Zdroj: feedit.cz

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Lucie Budínová

14. 3. 2020, 21:05

Však tento balíček má SazkaMobil už dávno.

Přemysl Vaculík

VIP 15. 3. 2020, 9:45

Viz článek.

Vis Maior

14. 3. 2020, 11:22

Su že se přidal další subjekt. Češi jsou velmi solidární a dokáží tahat za jeden provaz. Bo ale, většinou jen když je nějaká těžká situace

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim