reklama

Samsung Galaxy M01 zapadne do průměru

Samsung Galaxy M01 zapadne do průměru
2020-04-04T12:06:04+01:00
• 21. 3. 2020

Zdroj: ZDnet.com

1

Benchmark Geekbench měl možnost vyzkoušet další mobilní novinku z dílny společnosti Samsung, která se momentálně skrývá pod kódovým označením SM-M015G. Model by měl získat název Galaxy M01 a bude mířit na nejméně náročné uživatele. Napovídá tomu víceméně průměrná sestava, přestože dnešní výpis z databáze nesdílí mnoho klíčových specifikací. Jihokorejský výrobce snad brzy prozradí více podrobností.

Nehledejte výjimečnosti

Testovaný telefon o sobě prozradil minimum informací. Ovšem za připomenutí stojí osmijádrový procesor běžící pod taktovací frekvencí 2,02 GHz a operační paměť RAM o velikosti 3 GB. Procesor s názvem „QC_Reference_Phone“ alespoň naznačuje to, že jej dodá společnost Qualcomm. Dobrou zprávou je přítomnost operačního systému Android v nejnovější verzi 10, kterou nepochybně překryjí vlastním rozhraním One UI.

Galaxy M01 766x641x

Zdroj: Geekbench

V kuloárech se také hovoří o displeji s úhlopříčkou kolem 6,4 palce, podpoře paměťových microSD karet nebo třech barevných provedení (černé, červené, modré). Napříč vlastní nabídkou pravděpodobně bude lehce převyšovat model Galaxy A01 a do budoucna ho ještě doplní Galaxy M01s. Nakonec můžeme zmínit, že první kusy mají zamířit na východní trhy (Indie, Srí Lanka, Nepál, Rusko), kde se Samsung těší velké oblibě mezi místními uživateli.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Hakus von Tyros

21. 3. 2020, 18:24
Android aplikace

Není již těch telefonů pro „nenáročné“ (od Samsungu) přebuchtíno ?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim