reklama

Revolut Junior je nová služba pro děti, zatím s omezenou dostupností

Revolut Junior je nová služba pro děti, zatím s omezenou dostupností
2020-03-18T09:30:48+02:00
• 18. 3. 2020

Zdroj: Revolut

6

V současné době nemusíte mít nutně účet u banky, abyste měli svou platební kartu. Na trhu najdete mnoho služeb poskytujících finanční služby a jednou takovou je Revolut. Nejedná se o banku, tato firma poskytuje účet elektronickou formou, přičemž je dostupný jen skrze aplikace pro Android a iOS. V dnešní době nabízí mnoho funkcí, přičemž si lze pořídit i fyzickou platební kartu. Nyní startuje zcela nová služba nesoucí označení Revolut Junior.

Revolut pro děti

Jak již název Revolut Junior napovídá, novinka je určena pro děti. K dispozici je samostatná aplikace, která je napojena na běžný účet Revolut rodiče. Ten může na účet svého potomka zaslat peníze, přičemž dítě může platit na internetu a je k dispozici i speciální fyzická karta.

Revolut Junior interface 1 801x695x

Zdroj: Revolut

Rodič v tomto případě má plnou kontrolu nad Revolut Junior. Může být informovaný o všech nákupech a transakcích. Dítě v tomto případě zároveň získává přehled a v podstatě získává zkušenosti v kontrole svých výdajů. V aplikaci vidí svůj aktuální zůstatek a provedené platby. K dispozici ale nejsou kompletní funkce běžného účtu Revolut. Aplikace poskytuje jen dvě záložky – účet a profil.

Revolut Junior 1536x1513x

Zdroj: Revolut, techcrunch.com

Společnost Revolut tuto novou službu spustila v testovacím provozu ve Velké Británii, přičemž je dostupná jen pro rodiče, kteří si platí Premium nebo Metal. Je určena pro děti ve věku od 7 do 17 let. Firma plánuje rozšíření této novinky i do jiných zemích, přičemž je možné, že bude dostupná i pro účty zdarma.

Zdroj: techcrunch.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Pane redaktorem, zcela zbytečně nadužíváte tzv. „plevelná slova“, jenž nemají v textu žádný stavební ani jiný, natož sdělovací význam. Co lze napsat stručně, přeci nemusíme roztahovat do šířky, aby to tak vypadalo světácky a odborně. Článek by se stejnou sdělovací hodnotou mohl být poloviční ???? Čtěte to Vy nebo někdo po Vás ?

Martin Graulich

18. 3. 2020, 12:21

Chci se zeptat, myslíte že je bezpečně používat Revolut účet když Británie šla do bretixtu? Nepřijde člověk o své peníze? Je to tak bezpečné nebo jsou tam jistá rizika?

Přemysl Vaculík

VIP 18. 3. 2020, 12:23

Zatím nemám pochyby o službě a dle mého názoru si nenechá jen tak vzít zákazníky.

Martin Graulich

18. 3. 2020, 14:51

Děkuji za vaši odpověď, přemýšlím že by si také zařídil Revolut ale do zahraničí nejezdím. I tak se vyplatí?

Přemysl Vaculík

VIP 18. 3. 2020, 14:51

Používám běžně, i v obchodech při placení.

Martin Graulich

18. 3. 2020, 14:54

Děkuji za vaši odpověď

Dotekománie.czPřidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim