reklama

Realme plánuje levnější model C3i

Realme plánuje levnější model C3i
2020-02-21T16:52:52+02:00
• 22. 2. 2020

Grafika: Realme

Začátkem tohoto měsíce jsme byli svědky představení modelu s označením C3 a podle nejnovějších zpráv společnost Realme v těchto dnech pracuje na levnější variantě, která může vycházet právě z poslední novinky. Zařízení je údajně vyvíjeno pod kódovým označením RMX2020, přičemž začíná postupně sbírat všechny potřebné certifikace. V konečném výsledku by telefon mohl nést název C3i.

Nevyhne se vráskám

Jestliže dáme dohromady všechny zdroje informací, tak se začíná pomalu rýsovat základní kostra chystaného modelu a naznačuje příchod cenově dostupného zástupce. Do čela mají nasadit 6,5palcový displej s FullHD rozlišením. Milovníky selfie snímků alespoň potěší 5megapixelová kamerka, kterou pravděpodobně vloží do výřezu ve tvaru padající kapky.

Z hardwarové stránky neznáme téměř žádný prvek, kromě desetijádrového procesoru MT6769 (Helio X20), který byl firmou MediaTek odhalen již před čtyřmi lety a nemusel by tedy být úplně vhodnou volbou. V zadní části můžeme vyhlížet 5 000mAh článek baterie nebo tři senzory fotoaparátu složené z 12 + 2 + 2MPx snímače.

Naopak nelze příliš očekávat podporu technologie NFC či snímač otisků prstů. V blízké budoucnosti budeme znát další podrobnosti, které určitě přinesou více světla do celé situace.

Grafika: Bluetooth SIG

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim