reklama

Nokia „Captain America“ se poodhaluje

Nokia „Captain America“ se poodhaluje
2020-02-02T18:00:47+02:00
• 2. 2. 2020

????????????????????????????????????

Blíží se veletrh MWC, kde se dočkáme představení mnoha nových mobilních telefonů, takže není neobvyklé, že se četnost úniků zvyšuje. Spekuluje se o uvedení nových modelů Nokia od společnosti HMD Global. Nyní se dozvídáme o novince s kódovým označením „Captain America“, přičemž jsou k dispozici i fotografie.

„Captain America“

Poněkud zvláštní pojmenování pro mobil, který zamíří do střední třídy. Pravděpodobně se bude jednat o Nokii 5.2, o které jsme již zaznamenali nějaké informace. Konkrétně o modelu „Captain America“ informoval Evan Blass, který je znám svou přesností úniků.

Sice neposkytl bližší informace o výbavě, ale dá se očekávat, že se nabídne procesor série Snapdragon 600. K dispozici má být 6 GB operační paměti a úložiště poskytne prostor o velikosti 64 GB. Na zadní straně bude umístěna čtečka otisků prstů, nad kterou bude série čtyř foťáků uspořádaných do kruhu, Ve středu pak bude umístěno LED přisvícení.

Přední strana pak bude disponovat displej s výřezem pro foťák. Evan také poodhaluje cenu, který by se měla pohybovat kolem 180 dolarů, což je v přepočtu přibližně 4 100 Kč bez daně a dalších poplatků. Česká ceny by mohla být kolem 5 300 Kč.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim