reklama

Spotify nabízí nový playlist pro zvířata

Spotify nabízí nový playlist pro zvířata
2020-01-17T13:30:27+02:00
• 17. 1. 2020

Grafika: Spotify

Švédská hudební streamovací služba Spotify představila novinku pod názvem Pet Playlists. Služba nabízí další algoritmus, který dokáže vytvořit vlastní seznamy skladeb pro vaše domácí mazlíčky, včetně kočky, psa, leguána, křečka nebo ptáka. 

Spotify rytmicky uspokojí i vašeho domácího mazlíčka

Generátor seznamu skladeb kombinuje osobnostní rysy vašeho domácího mazlíčka s vlastní historií poslechu na Spotify a vytváří seznam skladeb, které si i váš mazlíček můžete užít. Alespoň takto novou funkci společnost Spotify na své tiskové konferenci představilo. Chcete-li vyzkoušet svůj seznam skladeb pro domácího mazlíčka, navštivte nové webové rozhraní Spotify, vyberte zvíře a poté odpovězte na otázky týkající se osobnosti a temperamentu mazlíčka. 

Služba na základě těchto dat a informací s vašimi zvyky vytvoří nový Pet Playlist. Ten se po vytvoření automaticky přidá do vaší knihovny. Jakmile bude playlist vytvořen, k dispozici budete mít zhruba 30 skladeb, které si budete moci se svým domácím mazlíčkem vychutnat. 

„Spolupracovali jsme s několika odborníky v odvětví domácích mazlíčků, kteří nám podali své poznatky a zkušenosti. Na základě těchto dat a různých informací jsme vytvořili algoritmus, který vám a vašemu mazlíčku nabídne nejvhodnější skladby“.

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim