reklama

Samsung Galaxy S10 Lite může nabídnout novou generaci OIS

Samsung Galaxy S10 Lite může nabídnout novou generaci OIS
2020-01-02T23:44:28+02:00
• 3. 1. 2020

Nedávno uniklé informace odhalily, že budoucí chytrý telefon Samsung Galaxy S10 Lite bude vybaven trojicí zadních fotoaparátů. Hlavní fotoaparát nabídne 48 megapixelů, přičemž druhý ultraširoký 12 megapixelů a makro fotoaparát 5 megapixelů. Nyní se ale objevily další podrobnější informace o tomto telefonu. 

Samsung Galaxy S10 Lite s novou technologií

Spolehlivý analytik Ice universe tvrdí, že společnost Samsung použije u svého modelu Galaxy S10 Lite technologii pod názvem „unprecedented OIS“, která bude lepší než ta, kterou máme na současných vlajkových modelech. 

Prozatím nemáme k technologii více informací, ale z předchozích úniků víme, že Samsung použije pro hlavní fotoaparát Galaxy S10 Lite něco, co se bude nazývat „tilt-OIS“. Nicméně, telefon by měl být vybaven procesorem Snapdragon 855. O dočasně spuštěné aplikace a dokumenty by se měla starat operační paměť s kapacitou 8 GB. K dispozici pak má být 128GB vnitřní úložiště pro ukládání soukromých dat. 

Samsung Galaxy S10 Lite má kromě toho nabídnout také velký 6,7palcový FHD+ Super AMOLED displej s poměrem stran 20: 9. I v tomto případě bude čtečka otisků prstů umístěna v dolní části displeje. Na přední straně bude k dispozici 32megapixelový fotoaparát pro vytváření selfie. Hardwarové specifikace pak uzavře baterie s kapacitou 4 500 mAh s podporou 45W rychlého nabíjení.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim