reklama

Huawei P30 Lite New Edition dostal Google aplikace

Huawei P30 Lite New Edition dostal Google aplikace
2020-01-20T16:30:08+02:00
• 20. 1. 2020

Společnost Huawei našla částečně cestu ze začarovaného kruhu, který jim doposud znemožňoval nasazení kompletních služeb od Googlu. Znovuzrození se totiž dočkal model s názvem P30 Lite ze začátku loňského roku, na něhož se ještě nevztahovaly sankce od Spojených států. Nová verze telefonu nese název P30 Lite New Edition a nejpodstatnější změnou jsou předinstalované Google služby.

Pouze drobné rozdíly

Zařízení se může pochlubit 6,15palcovým IPS LCD displejem s FullHD+ rozlišením a výřez ve tvaru padající kapky obsahuje 24megapixelovou kamerku. Typ procesoru byl zachován, což znamená osmijádrový procesor Kirin 710 od HiSilicon, ale k navýšení došlo u operační paměti RAM na 6 GB a interního úložiště na 256 GB. Ke všemu podpora paměťových microSD karet zůstala zachována.

Ze zadní strany jsou k dispozici 3 objektivy fotoaparátu ve složení 48 + 8 + 2 megapixelů, přisvětlovací LED dioda, snímač otisků prstů a 3 340mAh baterie podporující technologii rychlého nabíjení (18 W). První kusy prodávají ve Velké Británii za cenu 299 liber (tj. cca 8 825 Kč). Na výběr jsou celkem 4 barevné varianty – Midnight Black, Pearl White, Peacock Blue či Breathing Crystal. V následujících týdnech čínský výrobce pravděpodobně rozšíří oficiální dostupnost i do jiných zemí.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim