reklama

Huawei P30 Lite New Edition dostal Google aplikace

Huawei P30 Lite New Edition dostal Google aplikace
2020-01-20T16:30:08+02:00
• 20. 1. 2020

Společnost Huawei našla částečně cestu ze začarovaného kruhu, který jim doposud znemožňoval nasazení kompletních služeb od Googlu. Znovuzrození se totiž dočkal model s názvem P30 Lite ze začátku loňského roku, na něhož se ještě nevztahovaly sankce od Spojených států. Nová verze telefonu nese název P30 Lite New Edition a nejpodstatnější změnou jsou předinstalované Google služby.

Pouze drobné rozdíly

Zařízení se může pochlubit 6,15palcovým IPS LCD displejem s FullHD+ rozlišením a výřez ve tvaru padající kapky obsahuje 24megapixelovou kamerku. Typ procesoru byl zachován, což znamená osmijádrový procesor Kirin 710 od HiSilicon, ale k navýšení došlo u operační paměti RAM na 6 GB a interního úložiště na 256 GB. Ke všemu podpora paměťových microSD karet zůstala zachována.

Ze zadní strany jsou k dispozici 3 objektivy fotoaparátu ve složení 48 + 8 + 2 megapixelů, přisvětlovací LED dioda, snímač otisků prstů a 3 340mAh baterie podporující technologii rychlého nabíjení (18 W). První kusy prodávají ve Velké Británii za cenu 299 liber (tj. cca 8 825 Kč). Na výběr jsou celkem 4 barevné varianty – Midnight Black, Pearl White, Peacock Blue či Breathing Crystal. V následujících týdnech čínský výrobce pravděpodobně rozšíří oficiální dostupnost i do jiných zemí.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim