reklama

Bang&Olufsen přináší Beoplay E8 ve 3. generaci

Bang&Olufsen přináší Beoplay E8 ve 3. generaci
2020-01-20T15:00:47+02:00
• 20. 1. 2020

Téměř po roční odmlce si proslulý výrobce Bang & Olufsen nachystal v pořadí již 3. pokračování bezdrátových sluchátek E8 v rámci řady Beoplay. Společnost s kořeny z Dánska jednoznačně reaguje na technologický pokrok, který se udál za poslední období, což potvrzuje několik vylepšení ku prospěchu konečného uživatele. Tradičně nepůjde o žádnou levnou záležitost a později mohou být v prodeji také v našich končinách.

Prvotřídní kvalita

Bezdrátová sluchátka B&O Beoplay E8 3rd se v kostce můžou hlavně pochlubit prodlouženou výdrží, technologií Bluetooth 5.1 nebo čtveřicí mikrofonů. Nabíjecí pouzdro vyrobené opět z kvalitní kůže dostalo vstup pro USB typu C a podporu bezdrátového nabíjení Qi. Přestože neznáme přesné velikosti ukrytých baterií, tak slibuji neuvěřitelnou výdrž v rozmezí 7-35 hodin. Certifikace IP54 zajišťuje zvýšenou odolnost vůči vodě/prachu/potu.

Zařízení překvapivě nemá aktivní potlačení hluku, ale uživatelé určitě ocení zvukové kodeky SBC, AAC, Aptx či dva mikrofony v každém sluchátku. Doprovodná aplikace B&O dovoluje spravovat zvukové profily dle hudebního žánru. Mezinárodní prodej odstartuje 14. února za prodejní cenu 350 eur (tj. cca 8 803 Kč) a nabíjecí podložka pro bezdrátové nabíjení přes Qi vyjde na 125 eur (tj. cca 3 144 Kč).

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim