reklama

Harman Kardon, JBL, Panasonic zbrojí proti AirPods

Harman Kardon, JBL, Panasonic zbrojí proti AirPods
2020-01-12T18:00:34+02:00
• 12. 1. 2020

Spousta výstavních stánků na veletrhu CES v Las Vegas ukázalo vlastní řešení bezdrátových sluchátek a rozhodně si zaslouží zmínku čerstvé novinky od proslulých výrobců, jako je Harman Kardon, JBL nebo Panasonic. Ke všemu ani jeden z producentů se netají tím, že budou chtít konkurovat sluchátkám AirPods od kalifornského Applu, které patří mezi nejžádanější zařízení mezi uživateli v rámci celosvětového trhu.

Za kvalitu se platí

Z dílny Harman Kardon přichází dohromady tři zástupci s názvem FLY BT, FLY TWS a FLY ANC. K nejlevnějšímu modelu FLY BT byla připojena šňůrka, kterou nejspíš hlavně ocení sportovci stejně jako výdrž 8 hodin. Nechybí ani rychlé dobíjení či podpora Google Assistant a Amazon Alexa. Za něj lze postavit FLY TWS s 5hodinovou výdrží bez pouzdra.

Až na 15 hodin se dostanete při použití s ním. Dále potěší dotykové ovládání, odolnosti vůči vodě a potu. Nejdráže vychází sluchátka FLY ANC, u nichž naleznete maximální výdrž 20 hodin, aktivní potlačení šumu a po vzoru ostatní čekají asistenti Google Assistant a Amazon Alexa. Trio bude k dispozici od zimy letošního roku.

Firma Panasonic si připravila také trojici sluchátek EAH-AZ70W, RZ-S300W, RZ-S500W pod značkou Technics. Každopádně rozdíly mezi nimi nemají být razantní. Budoucím majitelům nabídnou mikrofon MEMS s funkcí odstranění veškerého hluku kolem a výdrží do 18 hodin. Oficiální prodej by měl začít před letními prázdninami za zatím neznámou cenu.

Poslední dvě novinky přináší JBL pod názvem Tune 220TWS a Live 300TWS. Dostupnější Tune 220TWS získaly technologii Pure Bass Sound či slušnou výdrž 19 hodin. U vyšší verze Live 300TWS najdete dokonce 20hodinovou výdrž, dva mikrofony, funkci Ambient Aware k potlačení okolního šumu a funkci TalkThru zaměřenou na kvalitu hlasu.

Harman Kardon FLY BT – 100 dolarů (tj. cca 2 272 Kč)
Harman Kardon FLY TWS – 150 dolarů (tj. cca 3 409 Kč)
Harman Kardon FLY ANC – 250 dolarů (tj. cca 5 681 Kč)
JBL Tune 220TWS – 100 dolarů (tj. cca 2 272 Kč)
JBL Live 300TWS – 150 dolarů (tj. cca 3 409 Kč)

Zdroje: phonearena.com, phonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim